45 Views
2018 Apr 13car
img

آئودی A35 جدید  شکاف قابل توجه بین مدل A45 و مدل های سطح پایینتر  کلاس A، را از بین خواهد برد. این کمپانی هر دو تیپ  اسپرت بک و سدان را به عنوان ارزان ترین مدل AMG در چهارچوب هفت سرنشین و چهار سرنشین عرضه خواهد کرد. و در واقع داستان دوئل RS3 و A45 دوباره آغاز خواهد شد. در این راستا رئیس AMG، مورس به Car and Driver اذعان داشته است که: نسل بعدی A45 به عنوان یک خودروی اسپرت بک و همچنین به عنوان یک سدان به فروش خواهد رسید. او در ادامه سخنانش افزود اولین A35 دارای توانی برابر با  300 اسب بخار خواهد بود، اما هیچ جزئیات دیگری را در مورد مدل A45  که به تازگی قرار است به خانواده AMG  بپیوندد بیان ننمود. انتظار میرود که "برادر کوچک A45"، همانطور که توسط مورس شرح داده شده، در اواخر سال جاری، پس از راه اندازی سدان معمولی کلاس A  در نمایشگاه پکن چین، رونمایی شود.

رونمایی از سدان کلاس A در ایالات متحده تایید شده و احتمالا این رونمایی همراه با مدلهای جذابتر A35 و A45 ، بسیار دیدنی خواهد بود. این خودرو ابتدا در سال 2019 میلادی  در آمریکای شمالی  عرضه شده و  پس از آن در سال 2020 به طور کامل عرضه خواهد شد. اما گویا قرار نیست که مدل هاچبک این خودرو وارد ایالات متحده شود.

انتظار میرود مدل A35 دارای یک موتور بنزینی 2.0 لیتری توربو شارژ باشد چرا که سایر مدلهای 35 مرسدس AMG مانند GLA35 و CLA35 نیز از همین موتور برخوردار هستند. عکس های جاسوسی نشان می دهد که کراس اوور جعبه ای GLB  کلاس G  نیز در حال تولید است اما در حال حاضر خیلی زود است که بگوییم این خودرو نیز همان پیشرانه 35 را دریافت خواهد کرد یا خیر.

اظهارات مورس ممکن است کمی محافظه کارانه باشد، زیرا گزارشی که در ماه فوریه از سوی رسانه های استرالیایی منتشر شد، اعلام کرد که A35 دارای توانی برابر با 335 اسب بخار و گشتاوری در حدود 332 پوند پا (450 نیوتن متر) خواهد بود. اعتقاد بر این است که موتور چهار سیلندر فوق الذکر دارای یک موتور توربو الکتریکی کمکی و تکنولوژی هیبریدی ملایم 48 ولتی خواهد بود.  با توجه به نصب 4Matic، قدرت این خودرو به هر چهار چرخ ارسال می گردد.  احتمالا اولین خودروی A35  در نیمه دوم سال  و در اوایل ماه اکتبر در نمایشگاه خودروی پاریس یا تقریبا دو ماه بعد در لس آنجلس. رونمایی خواهد شد.

آئودی A35

آئودی