106 Views
2018 Mar 21car
img

مهندسان آئودی، R8  چرخ عقب متحرکی را ساخته اند که ، اگر شما آن را در خیابان ببینید، برای درک تفاوت های آن با RWS استاندارد  سردرگم خواهیم شد. بنابراین اگر انتظار دارید که در این مقایسه شاهد تفاوت های قابل توجهی باشید در اشتباهید.
از شاخص های ظاهری کلیدی این خودرو می توان به پنجره مشبک مات و دریچه های موجود در قسمت جلو و پنجره دو قسمتی کوچک پشتی و  چرخ های 19 اینچی با پنج پره منحصر به فرد اشاره نمود. البته، یکی دیگر از آپشنهای موجود این است که شما می توانید R8 خود را با رنگ های سفارشی (از جمله رنگ مات) انحصاری آئودی سفارش دهید، و پره های چرخ می توانند کنتراست رنگی بی نظیری با رنگ خودرو داشته باشند، و یا اگر پول نقد بیشتری دارید، می توانید بدنه ای از جنس فیبر کربن را سفارش دهید.

تغییرات مکانیکی اعمال شده در این خودرو، بسیار نامحسوس هستند. به عنوان مثال  میل لنگ ها  کاملا ناپدید شده اند و این امر کمک نموده تا 110 پوند از وزن خودرو کاسته شود، علاوه بر این این خودرو دارای یک دیفرانسیل ضد لغزش مکانیکی به جای دیفرانسیل الکتریکی RWS استاندارد   است .در واقع با وجود دمپرهای تطبیقی و چرخ فرمان نسبت متغیر گویا دیگر چیزی باقی نخواهد ماند که بخواهید از لیست گزینه های انتخابی برگزینید .

از لحاظ کابین داخلی، این خودرو درست همانند RWS استاندارد است و  یکی از راحت ترین و مناسب ترین کابین های داخلی را که شما می توانید از یک خودروی سوپراسپرت انتظار داشته باشید برای شما فراهم خواهد آورد. گرچه در مقایسه با پورشه 911 ، مطمئنا پورشه دارای کابین داخلی دلبازتر و راحت تری است ، اما R8 در مرتبه دوم قرار دارد. با توجه به تغییرات ظریف بصری ، نباید انتظار تغییر شگرفی را در کاراکتر R8 جدید داشته باشید. اما قطعا این خودرو، بهتر از  R8 تمام چرخ متحرک خواهد بود. فرمان خودرو نیز فوق العاده نرم و انعطاف پذیر است و رانندگی دلنشینی را برای شما رقم خواهد زد.

همچنین این خودرو دارای یک موتور 5.2 لیتری 10 سیلندر است که حتی در شرایط سرد و مرطوب  انگلستان که برای این آزمون انتخاب شده بود بسیار مناسب به نظر می امد لذا شما هرگز در  R8 احساس ناراحتی نخواهید کرد و می توانید از این ابرخودروی استثنایی برای عبور و مرور هر روزه تان استفاده نمایید. این خودرو که حقیقتا مشابه آئودی R8 استاندارد است  و در واقع نسخه اصلاح شده ان می باشد   با موتور 10 سیلندر، 5.2 لیتری خود توانی برابر با، 540 اسب بخار را تولید می کند و دور موتوری برابر با 8700 دور در دقیقه خواهد داشت. 

آئودی

R8