390 Views
2018 Jan 19car
img

با به پایان رسیدن نمایشگاه خودروی دیترویت، وقت آن رسیده تا خودروسازان به کسب و کار خود بازگردند و برای هر چه بهتر شدن خودروها و کانسپتهایشان در آینده تلاش کنند، در این خصوص، خودروسازان باید اهداف بلندمدتی را برای الکتریکی نمودن خودروهای خود طرحریزی نمایند.


اینفینیتی در پایان نمایشگاه دیترویت اعلام کرد که قصد دارد از سال 2021 شروع به راه اندازی خط تولید خودروهای الکتریکی خود نماید. این کمپانی اعلام داشته که از سال 2021 به بعد، وسایل نقلیه جدید اینفینیتی با نیروی الکتریکی عرضه خواهند شد، یعنی در خودروهایش، حتما از نیروی الکتریکی استفاده خواهد شد. اینفینیتی، این وسایل نقلیه جدید را وسایل نقلیه "e-Power نامیده است.E-Power نامی است که اینفینیتی بر روی طیف گسترده ای از وسایل نقلیه الکتریکی خود، همانند محصولات متنوع BMW I3 کمپانی بی ام دبلیو یا شورلت ولت نهاده است. علاوه بر این، طرح استفاده از یک موتور بنزینی دوم  نیز در دست بررسی قرار دارد، که باعث افزایش برد سیستم نیروی محرکه محصولات الکتریکی این کمپانی خواهد شد. مشخص نیست که آیا اینفینیتی می خواهد خودروهای پلاگین هیبرید یا سایر انواع محصولات الکتریکی را تولید کند و یا اینکه می خواهد تنها خود را به طیف وسیعی از خودروهای تمام الکتریکی محدود نماید.


اینفینیتی ادعا نموده که 2021 همان سالی است که این شرکت اولین خودروی تمام الکتریکی خود را رونمایی خواهد کرد. از انجا که این تصمیم، هدفی واقعا بزرگ است، تصور میشود که تلاشهای اولیه جهت راه اندازی خط تولید در پایان این دهه آغاز شود. اینفینیتی امیدوار است که وسایل نقلیه الکتریکی تا سال 2025 بیش از نیمی از فروش جهانی این کمپانی را به خود اختصاص دهند که هدفی واقعا عالی است . اما این چشم انداز بدان معنی است که طرفداران این کمپانی باید تنها در مدت چهار سال به محصولات الکتریکی این کمپانی عادت کنند. با این وجود برای ما نیز جالب است که ببینیم چگونه اینفینیتی به اهداف خود جامه عمل خواهد پوشاند.

اینفینیتی

نمایشگاه دیترویت