28 Views
2018 Mar 15News
img

اپل روز سه شنبه اعلام کرد که Worldwide Developers Conference (WWDC) در 4 ژوئن در سن خوزه شروع به کار می کند.
Confab یک فروشگاه یکپارچه برای توسعه دهندگان نرم افزار ,و ارائه دهندگان محصولاتی از جمله iPhone، iPad، Apple Watch، Apple TV، Mac و Speaker جدید HomePod ؛ است. اپل معمولا از برنامه های متن باز استفاده می کند تا کاربران مشتاق و خلاق بتوانند آنها را بهتر کنند و توسعه دهند. معمولا نسخه های سیستم عامل نیز قبل از انتشار رسمی؛ از چند ماه قبل بصورت آزمایشی منتشر می شود تا توسعه دهندگان روی آنها کار کنند.


WWDC همچنین بر روی بسیاری از نرم افزارهای خود که برای برنامه نویسان برای ایجاد برنامه های کاربردی مانند SiriKit ( برای دستیار شخصی)  Siri، HomeKit ( برای لوازم خانگی ) و ARKit ( برای برنامه های واقعیت افزوده ) تمرکز خواهد کرد. اپل احتمالا در آگوست از iOS 12 برای دستگاه های مختلف خود مثل آیفون و آپید؛ رونمایی می کند.

اطلاعیه های سخت افزاری جدید همچنین می تواند بخشی از WWDC باشد. اپل سال گذشته اعلام کرد Speaker HomePod و رایانه iMac Pro و همچنین iPads های جدید و یا مکبوک های تازه را در این کنفرانس ببینیم. اما خبری مبنی بر دیدن آیفون های جدید در این مراسم تا کنون مخابره نشده است!


شرکت کنندگان در این مراسم باید در این رویداد ثبت نام کنند و پس از آن بصورت رندوم و تصادفی تعدادی از آنها برای شرکت در این کنفرانس انتخاب می شوند.

اپل

Apple

WWDC