79 Views
2018 Feb 13technology
img


شرکت Verizon از لحاظ تاریخی یکی از بهترین برنامه هایی است که در فروش تلفن های قفل شده می باشد. Verizon در حال حاضر برای فروش تلفن های همراه قفل شده تنظیم شده و تلاش می کند تا از سرقت این گوشی ها توسط سارقان جلوگیری کند.

این سیاست جدید در مراحل مختلف اجرا خواهد شد. Verizon در ابتدا تلفن ها را قفل می کند و پس از اینکه طی فرایندی که توسط مشتریان انجام می شود بازگشایی می کند. این شرکت دلیل اینکار را برای جلوگیری از دزدیده شدن این گوشی ها در فروشگاه ها مطرح می کند.

احتمالا Verizon بهار امسال بر روی گوشی ها قرار گیرد و آن ها را برای مدت نامعلومی و تا زمانی که مشتریان آن را بازگشایی کنند قفل کند. این شرکت تا کنون جزئیات را در مورد اینکه مشتریان چقدر برای بازگشایی این گوشی ها باید صبر کنند،توضیح داده است مگر اینکه مشتریان درخواست خود را به صورت دستی ارسال کنند تا گوشی آن ها زودتر بازگشایی شود.

اما سخت است که به مشتریان خود در مورد مدت طولانی وقفه برای باز گشایی گوشی فهماند. از وقتی که برای مشتریان این مدت وقفه قابل روئیت شود،آن ها را از دزدیدن گوشی ها از مغازه و کامیون های حمل و نقل باز می دارد.

به گفته ای،این سیاستی است که بیشتر یا کمتر در ارتباط با عملکرد سایر حامل های اصلی ایالات متحده است. Sprint نیاز به این دارد که دستگاه ها قبل از اینکه بازگشایی شوند،حداقل به مدت 50 روز در شبکه Sprint فعال باشند. هرچند برای دستگاه هایی که پس از فوریه 2015 راه اندازی شده اند،Sprint به طور خودکار آن ها را بدون اینکه مشتریان به صورت دستی درخواست خود را ثبت کنند بازگشایی می کند.

قوانین AT و T بسیار دقیق تر می باشد و به حداقل 60 روز برای بازگشایی نیاز دارد. هشدار دیگری که وجود دارد این است که اگر کاربران گوشی قدیمی خود را بخواهند ارتقا دهند باید تا 14 روز قبل از اینکه AT و T گوشی را بازگشایی کنند،صبر کنند.

موبایل های T نیاز به فعال سازی حداقل 40 روزه دارند و دارای دو درخواست بازگشایی در هر خط به صورت سالانه می باشند.

شرکت Verizon گفته است که در مورد این وقفه و سیاست های پیش رو جزئیات بیشتری در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. اگرچه این شرکت در مورد تاریخ پیشنهاد شده،جزئیات دقیقی اطلاع نداده است. اما اگر شما در حال برنامه ریزی برای خرید گوشی از Verizon می باشید،حتما با آگاهی کامل رو به جلو حرکت کنید.

Verizon

ورایزون

Sprint