221 Views
2018 Jun 14Trainingtechnology
img

برنامه های فراوانی هستش که میتونید توسط اونها پسورد ویندوز رو بشکنید و وارد ویندوز بشوید اما در این مقاله بنده قصد دارم واقعیتی که در پشت صحنه اون برنامه اتفاق می افته تا این پسورد شکسته بشه رو قدم به قدم با هم طی کنیم همانطور که میدونید پسوردهای ویندوز در داخل فایل های SAM نگه داری میشن که توسط الگوریتم های LM و NTLM کدگذاری شده اند در این مقاله به صورت قدم به قدم اقدام به کشف پسورد یکی از کاربران خواهیم نمود.

فایل مد نظر ما در مسیر زیر قرار گرفته است:

برنامه زیر را دانلود نمایید:

دانلود


بعد از دانلود برنامه را نصب و باز کنید در برنامه به تب Cracker رفته و طبق شکل زیر گزینه LM & NTLM hashes را انتخاب کنید سپس دکمه + را فشار داده و در پنجره باز شده گزینه Include password History Hashes را تیک زده و دکمه Next را فشار دهید تمام کاربران موجود بر روی سیستم برای شما لیست خواهد شد.

در این بخش بر روی کاربر مورد نظر راست کلیک و گزینه Brute-Force Attack را انتخاب میکنیم و کمی صبر میکنیم تا پسورد مورد نظر کشف شود همانطور که در تصویر می بینید پسورد مورد نظر کشف گردیده است.

در صورتیکه Brute-Force Attack جواب نداد، میتوانید رمز کدگذاری کاربر مورد نظر خودتون رو کپی و در این سایت آن را دیکد نمایید.

هک

گیک بوی

geekboy

فایل sam

هک sam ویندوز

هک فایل sam

نرم افزار cain

آموزش کرک پسورد ویندوز

نرم افزار cain آموزش

آموزش نرم افزار cain & abel