99 Views
2018 Mar 31technology
img

ربات تلگرامی بسیار مفید و کاربردی که به شما کمک می‌کند از فایل‌ها و لینک‌های مخرب به اشتراک گذاشته از طریق تلگرام در امان بمانید. از این ربات می‌توانید برای تشخیص آلوده بودن فایل‌های ارسال شده در چت خصوصی، گروه‌ها و حتی فایل‌های موجود بر روی گوشی و کامپیوتر خود استفاده کنید.


این ربات توسط کمپانی امنیتی مشهور و معتبر Dr.Web توسعه یافته است، بنابراین با خیال آسوده می‌توانید از آن استفاده کنید. جالب‌تر اینکه بات تلگرامی @DrWebBot از زبان پارسی نیز پشتیبانی می‌کند. استفاده از این بات تنها به کامپیوتر محدود نمی‌شود و بر روی تمامی دستگاه‌هایی که از تلگرام پشتیبانی می‌کنند قابل استفاده است.

بات DrWebBot کارکردهای زیر را شما ارائه می‌کند:

امکان اسکن فایل‌ها و لینک‌ها با ارسال مستقیم بات

امکان فوروارد کردن فایل‌ها و لینک‌ها به بات جهت بررسی

امکان افزودن بات به گروه‌ها جهت بررسی تمامی فایل‌ها و لینک‌های گروه

استفاده از این بات بسیار آسان است و در وجود زبان فارسی، هرکسی می‌تواند از آن استفاده کند. تنها کافی است قبل از دریافت فایل‌ها یا کلیک بر روی لینک‌ها، آن را برای بات فوروارد کنید تا از نظر وجود آلودگی یا کُدهای مخرب بررسی شود.

هنگامی که بات DrWebBot را به گروه‌ها اضافه می‌کنید، با ارسال هر فایل یا لینک در گروه، به صورت خودکار اسکن می‌شود و نتیجه به تمامی اعضای همان گروه نمایش داده می‌شود. بنابراین همه اعضای گروه نسبت به آلودگی احتمالی مطلع می‌شوند.


استفاده از بات DrWebBot می‌تواند در تشخیص لینک‌های مخرب، اپلیکیشن های آلوده و پیش گیری از بسیاری از سوءاستفاده‌های احتمالی سودمند باشد، از این رو استفاده از آن را به همه ادمین ها توصیه می‌کنیم. شما هم می‌توانید از این بات استفاده کنید.آنتی ویروس

تلگرام

پیام رسان

فضای مجازی

هک