138 Views
2018 May 05Newstechnology
img

آنر 8 (Honor 8) یکی از دستگاه های خیلی محبوب این برند بود که در زمان عرضه آن توحهات زیادی به طراحی شیشه و دوربین دوگانه اش جلب شد. این دستگاه که به نوعی پرچمدار 2 سال گذشته آنر به حساب می آید، امروز خبر می رسد که آپدیت اندروید 8 را به زودی دریافت خواهد کرد. 

آنطور که خبر می رسد، آنر خیلی سخت روی آپدیت اندروید 8 آنر 8 کار می کند و به همین زودی ها شاهد عرضه آن خواهیم بود. این در حالی است که اگر باب مقایسه باز شود، سامسونگ همین دیروز بود که برای پرچمدارهای دو سال پیش خود یعنی گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج آن هم در یک منطقه، آپدیت اندروید 8 را ارایه کرد! حجم آپدیت اندروید 8 آنر 8 به صورت OTA حدودا برابر 1.3 گیگابایت خواهد بود که اگر نرم افزار Firmware Finder tool آنر را داشته باشید شاید حتی همین حالا هم قادر به آپدیت آنر 8 خود باشد!

گفته می شود آنر لیست تغییرات زیادی را در آپدیت ارایه می کند که انتظار می رود همانند MIUI 8.0 هوآوی پس از آپدیت پیشرفت هایی در هوش مصنوعی کلی دستگاه، داک شناور جدید، برنامه های پیش فرض و قالب های گرافیکی بیشتر در انتظار شما باشد که علاوه بر آپدیت سیستم عامل، رابط کاربری آن نیز به روز می شود و این خبر خوبی است!

هواوی

اندرویدد

اندروید 8

هونور 8

اندروید