61 Views
2017 Dec 20Cultural
img

آنچه در فصل دوم Game of Thrones گذشت!

سلام به همه! ما با خلاصه ی فصل دوم سریال تاج و تخت مجدد برگشتیم!

Joffrey، با حمایت خانواده Lannister، حکومت خود را آغاز کرد.

Tywin پسرش را یعنی؛Tyrion Lannister را فرستاد که در کنار پادشاه باشد.


برادران پادشاه Robert Baratheon یعنی Stannis و Renly از اوضاع موجود اصلا رضایت نداشتند. Stannis به پادشاهان دیگر نامه هایی ارسال کرد و در مورد میراث بی نظیری با آن ها صحبت کرد.


سپاه Robb Stark پیروزی های اندکی در مقابل Lannister بدست آورد ولی برای آنکه بتواند جنگ را به طور کامل به نفع خود تمام کند؛یک مرد جوان را برای درخواست کمک؛به نزد دوستان و نزدیکانش فرستاد.

اما در میان راه به دلیل خیانت بعضی افراد؛وی کشته شد.


همچنین به نظر می رسد؛ Catelyn با Renly درگیری شدیدی پیدا می کنند...در نهایت Catelyn با Brienne فرار می کند...

برگردیم به Essos؛ Daenerys در حال تلاش است که بتواند ارتشی فراهم کند و تخت آهن را پس بگیرد.او و اطرافیانش به سمت شهر Qarth می روند. Xhoan Daxos کسی است که به او کمک می کند تا از شخص ناشناسی مخفی بماند...


در شهر مشکلات زیادی برای او به وجود می آید و فقط Xhoan Daxos است که به او کمک می کند. Xhoan Daxos از Daenerys می خواهد که با او ازدواج کند ولی او مخالفت می کند و وقتی که به اتاقش بر می گردد؛متوجه می شود که اژده های او به سرقت رفته اند.


Daenerys به دنبال اژده هایش است و در نهایت متوجه می شود که علت همه ی مشکلات؛ Xhoan Daxos است پس او را در یک اتاق زندانی می کند.


برگردیم به Westeros. Arya همراه با Harrenhal و Gendry و Hot Pie که بازماندگان Robert Baratheon هستند؛ در Harrenhal در حال زندگی هستند و Arya خدمتکار Tywin می شود.


در نهایت او به کمک شخصی اسرار آمیز به نام Jaqen H'ghar توانست چندین نگهبان را بکشد و فرار بکند.

Tyrion ذر حال جنگ است که مورد حمله ی گارد پادشاهی قرار می گیرد! احتمالا گارد پادشاهی به دستور خواهرش Cersei این کار را انجام دادند.


در همین حال Robb عاشق Talisa Maegyr می شود! او یک پرستار است که در طول جنگ به سربازان Stark و Lannister امداد رسانی می کند. Catelyn به Robb هشدار می دهد که او به دختر Lord Frey قول ازدواج داده است! Robb به این موضوع اهمیت نمی دهد و سرانجام با Talisa Maegyr ازدواج می کند.


برگردیم به شمال؛در حالی که Jon مشغول کارهای خود است؛دوستان Watch his Night به دنبال او می گردند...

منتظر خلاصه ی فصل سوم باشید!


Game of Thrones

بازی تاج و تخت

خلاصه فصل دوم

نقد قیلم و سریال

گیم اف ترونز