60 Views
2018 Mar 25News
img

کنفرانس 27 مارچ اپل

انتظاراتی که از کنفرانس 27 مارچ اپل داریم :ایپد های جدید و قلم و تغییراتی در قسمت برنامه نویسی و کیبورد جدید همچنین تغییرات گسترده در AR

آیپد های جدید: احتمال زیاد شاهد عرضه ایپد های جدید با تکنولوژی face idکه بر روی iPhone xمیباشد باشیم

تقریبا از اخرین آیپد پرو معرفی یک سال میگذرد و میتوان به جرات گفت که یکی از بهترین آیپد های بوده در حوزه آموزش که معرفی شده

قلم: قلم ایپد یکی از بهترین قلم های موجود میباشد اما یکی از محدودیت های که دارد این است که فقط مخصوص آیپد های پرو بود احتمالا اپل برنامه ای برای آیپد های ارزان قیمت هم دارد که با معرفی قلم جدیدی برای آن ها نیز قلم عرضه کند .

برنامه نویسی: طبق پیش بینی ها اپل برنامه ای در حوزه برنامه نویسی برای کودکان نیز دارد این برنامه از طریق اپلیکیشن Swift Playgrounds موجود در آیپد . دسامبر گذشته اپل برنامه ای تحت عنوان Everyone Can Code در مدارس شیکاگو عرضه کرد که میتواند دلیلی باشد به اینکه چنین سوپرایزی در این کنفرانس ببینیم .

کیبورد جدید: اگر اپل قصد این را دارد که ایپد را به طور کامل به یک کامپیوتر تبدیل کند پس باید یک کیبورد جدید به همراه یک متصل کنند هوشمند بسازد .

شگفتی های AR: اپل یکی از پیشرو ها در صنعت ARمیباشد و باید از این تکنولوژی در بخش آموزش هم نیز همچون گوگل که استفاده کرده ، بهره ببرد اپل میتواند از آیپد ها و آیفون های در این زمینه بهره ببرد.

اما در نقطه مقابل نیز انتظار داریم در زمینه معرفی مک بوک های جدید و یا شارژر های جدید و همچنین آیفون SE2 هیچ اقدامی صورت نگیرد بدلیل اینکه معمولا کنفرانس های که در ماه مارچ برگزار میشوند بیشتر در مورد آموزش و سیستم عامل ها میباشند.


اپل

Apple

2018