64 Views
2017 Dec 24technology
img

سال ها بود که افراد مختلف ادعا می کردند پردازنده های ساخته شده توسط شرکت AMD دارای ضعف پردازشی هستند ؛ اما AMD با ارائه نسخه نرم افزاری جدید خود تحت عنوان AMD Software Adrenalin Edition خلاف این ماجرا را ثابت کرد .

آخرین نسخه از آپدیت عظیم نرم افزاری Radeon حاصل تجربیات نسخه های Catalyst Omega , crimson , Relive , می باشد و همچنین  AMD ویژگی های درخواستی کاربران را به آن اضافه کرده است .


این آپدیت نرم افزاری پوششی جدید را بر روی صفحه ایجاد می کند که AMD Link نام دارد و کاربران می توانند تنظیمات بازی ها را به صورت دلخواه تغیر دهند .

چیزی که شما در این بروزرسانی پیدا نخواهید کرد ، آپدیت عملکرد gargantuan است . بعضی از گزارشات خبر از سریع تر شدن فریم ها در نسخه ی Adrenalin می دهند که این ها خبرهای اشتباه هستند ؛ همچنین این آپدیت از ویژگی Vega پشتیبانی نمی کند .

AMD هر ساله پردازنده های جدیدی را به طور مشخص برای بازی های کامپیوتری ارائه می کند که همواره دارای مشکلات مختلفی بوده اند ، اما اگر از نسخه ی Relive به بعد را آپدیت نکرده اید ، با آپدیت به نسخه ی آدرنالین از ویژگی های جذابی بهره مند خواهید شد .

پس از آپدیت به این نسخه باید تنظیمات بازی مخصوص خود را انتخاب کنید و سپس به بازی کردن بپردازید . Radeon به شما اجازه می دهد تا برخی از تنظیمات را به صورت دلخواه تغیر دهید و به طور مداوم عملکرد رایانه ی خود را کنترل کنید .


با فشار دادن دکمه های Alt+R در حین بازی رابط کاربری Radeon Software Adrenalin در سمت راست صفحه نمایان می شود و تنظیمات ReLive، Performance، Chill، FRTC، FreeSync و گزینه های Color را برای شما در دسترس قرار می دهد ، اگر در خارج از بازی از این کلید ترکیبی استفاده کنید تنظیمات دیگری برای شما در دسترس قرار می گیرند .

برای ظبط جریان بازی یا ثبت تصویری از بازی باید وارد منوی Relive شوید .

بخش Metrics که از منوی Radeon Overlay قابل دسترسی است ، به شما اجازه ی انتخاب تنظیمات مورد علاقه تان را می دهد . همچنین (FPS (frames per secon که به نظر من کارآمد نیست ، اطلاعاتی همچون دمای GPU ، میزان استفاده از حافظه ی GPU ، آنالیز GPU ، میزان استفاده از RAM و CPU و سرعت فن GPU را در اختیارتان می گذارد .


شما با استفاده از بخش Chill در Radeon Chill می توانید میزان مصرف GPU را تغیر دهید و در مصرف انرژی خود صرفه جویی کنید .

Radeon Overlay مقدار زیادی اطلاعات و عملکرد را در دستان شما قرار می دهد که مورد نیاز برای خروج از بازی یا دانلود یک ابزار مانیتورینگ شخص ثالث است و این برای تسریع عملکرد فوق العاده است .

AMD Software Adrenalin Edition کنترل زیادی برای بازی های مختلف در اختیارتان قرار می دهد که این برای Gamer ها بسیار حائز اهمیت است .


AMD

Adrenalin

Radeon

ReLive

update

آپدیت

gpu

کارت گرافیک