36 Views
2018 Jan 22Newstechnology
img

T-Mobile به تازگی لیستی از جدیدترین گوشی هایی که در نوبت آپدیت به Android Oero هستند را منتشر کرد . 

انتظار می رود گوشی هایی که بعد از S8 و S8 Plus وارد بازار شده اند ، آپدیت بشوند . لیست کامل این گوشی ها در سایت T-Mobile وجود دارد ، که گوشی های Galaxy J7 Prime و  Galaxy Tab E 8.0 نیز جزئی از آنها هستند . احتمالا در روز ها و هفته های آینده ، گوشی های بیشتری از شرکت سامسونگ در نوبت آپدیت شدن قرار بگیرند . کما اینکه در ماه هایی قبل نسخه ی آزمایشی Android 8.0 Oreo ، بر روی دو گوشی S8 و S8 plus ، آزمایش شد . آپدیت هایی که برای دو گوشی Galaxy J7 Prime و Galaxy Tab E 8.0 عرضه شده اند ، در مرحله ی توسعه یافتن ؛ هستند ؛ یعنی سامسونگ با در اختیار گیری Android 8.0 Oreo ، در حال شاخ و برگ دادن و بهتر کردن این سیستم عامل برای گوشی های خود است . این کار سامسونگ در نوع خود منحصر بفرد است ، چرا که این شرکت معمولا برای گوشی های پایین رده و حتی میان رده ی خود به ندرت آپدیت های سیستم عاملی ، منتشر می کرد . 


همچنین در مورد دو گوشی S8 و Galaxy S8 plus ؛ سامسونگ در فوریه گذشته نسخه های آزمایشی Android Oero  را برای این گوشی منتشر کرد و انتظار می رود به زودی  نسخه های پایدار و نهایی Android Oero  برای این دو گوشی خوش نام و گران قیمت ؛ منتشر شوذ . 

همچنین شرکت سامسونگ با انعقاد همکاری با شرکت هندی  Airtel ؛ قصد دارد فروش گوشی های Galaxy J7 Prime را در هند افزایش بدهد و برای این افزایش یک مشوق نیز در نظر گرفته است : 1500 روپیه تخفیف !

Aritel

Android Oero

اندروید

سامسونگ

Samsung