124 Views
2018 Mar 20Newstechnology
img

از آنجا که گوشی S9 ، یا بعبارتی رقیب آیفون ایکس، در رنگ های مختلفی عرضه می شود، اپل نیز قصد دارد که گوشی جدید خود را در رنگ دیگری بغیر از سیاه و سفید عرضه کند. تصاویر مختلفی از آیفون ایکس به رنگ قرمز در توییتر منتشر شده است که به گفته ی برخی این تصویر مربوط به نسخه های بعدی آیفون است، اما شخص منتشر کننده ، بنام بنجامین Geskin ، خود بر این ادعاست که این گوشی ، نسخه ی متفاوت آیفون ایکس می باشد که اکنون در دست تولید است.

در حال حاضر تنها می توانید آیفون X را در رنگ سیاه و سفید، خریداری کنید، اگر چه اپل آن را "نقره ای" و "خاکستری فضایی" نامیده است. رنگ های طلایی و Rose Gold، برای نسخه های قبلی آیفون منتشر شدند که انتظار می رود برای آیفون ایکس نیز رنگ هایی منتشر شود.


اپل دو رویداد رسانه ای در تقویم خود، یکی در شیکاگو در تاریخ 27 مارس( که ما انتظار داریم تا بر آموزش و توسعه ی بخش های مربوط به اپل متمرکز است ) و WWDC که از 4 ژوئن آغاز می شود( که بر معرفی نرم افزار های جدید اپل متمرکز است) پیش رو دارد. شنیده ها حاکی از آن است که اگر اپل قصد معرفی گوشی آیفون ایکس قرمز و یا صورتی رنگ خود را داشته باشد، در یکی از این دو رویداد این کار را خواهد کرد.

اپل

آیفون

آیفون ایکس

blush gold