169 Views
2018 May 29technology
img

به نظر می رسد که اپل می تواند آنتن را هنگامی که به دوربین در 2019 آیفون می آید، و به نظر می رسد از جمله سه لنز دوربین در دلال 2019 آیفون، که می تواند به معرفی مجموعه ای از ویژگی های جدید است. گزارش های متعددی طی ماه های گذشته منتشر شده است، اظهار داشت که اپل حداقل به دنبال اینکه چگونه یک دوربین سه لنز می تواند بر روی آی فون کار کند.


 در دنیای بیزینس نیز گاهی اوقات پیش می اید که شرکتهای بزرگ دنباله روی شرکتهای کوچکتر شوند.

بر طبق شایعات و گزارشهای اخیر، اپل احتمالا از وجود ۳ لنز دوربین در گوشی جدید خود که سال ۲۰۱۹ به بازار خواهد آمد استفاده میکند. این تکنولوژی اندکی پیشتر توسط Huawei P20 Pro مورد استفاده قرار گرفته بود و به نظر میرسد اپل از این جهت از هواوی الگوبرداری خواهد کرد. با این حال هنوز مشخص نیست که نتیجه کار چه میشود و اپل چه برگ برنده های دیگری برای رو کردن دارد.


با وجود آنکه شایعات نقش پررنگی در دنیای تکنولوژی دارند، اما شاید وجود لنز سوم آن هم برای اپل محافظه کار اندکی نگران کننده باشد.


انچه اپل واقعا قصد انجام ان را حداقل در اینده ای نزدیک دارد، این است که دوربین اصلی خود را با همان تکنولوژی ۳D به عنون سنسورهای واقعی شناسایی چهره تجهیز کند. این کار را هم نه برای انیموجی یا تشخیص چهره ، بلکه برای اهداف واقعیت افزوده انجام میدهد.


سیستم شناسایی سه بعدی موجود در این دوربین جدید می تواند در حوزه واقعیت افزوده نیز به کار گرفته شود و انبوهی از برنامه ها و نرم افزارهای جانبی واقعیت افزوده بر همین اساس طراحی خواهد شد.


اگر این گزارش درست باشد، سنسورهای ToF با این لنزها جایگزین خواهد شد و تصویربرداری پیشرفته را با استفاده از آیفون ممکن می کند و تهیه عکس هایی با عمق میدانی متفاوت و حتی سه بعدی را امکان پذیر می سازد.

آیفون

۳ لنز

اپل

دنیای بیزینس

گوشی جدید

گوشی هایی که در ۲۰۱۹ وارد بازار می شوند

آیفونx

گجت

گوشی هوشمند

آیفون۲۰۱۹