53 Views
2018 Mar 10News
img

گوشی های جدید سامسونگ؛ یعنی S9 و S9 Plus با ابزارهای واقعیت مجازی سامسونگ سازگار نیستند.
مهیا کردن ابزار VR برای گوشی هایتان کار سختی نیست، بلعکس یک کار آسان و مقرون به صرفه است و می توانید با 100 دلار، سخت افزار مورد نیاز برای واقعیت مجازی گوشی تان را بخرید. مثلا Note 8 یکی از گوشی هایی است که با ابزار VR سامسونگ سازگاری دارد.
اگر می خواهید از VR سامسونگ استفاده کنید، به نکات زیر توجه کنید:


اگر می خواهید از VR Gear سامسونگ استفاده کنید حتما گوشی note 8 ساخته شده در اواخر سال 2017 داشته باشید
جدیدترین گوشی های سامسونگ، گلکسی S9 و S9 Plus، با هیچ سخت افزار جدید VR سازگاری ندارد. این گوشی ها ممکن است با gear VR سامسونگ کار کنند. اما چیزی که واضح و مبرهن است این است که گوشی های S8 و NOTE 8 بصورت صد در صدی با ابزار VR سامسونگ و GEAR VR سازگاری دارند.
 سامسونگ خود توصیه می کند که از Note 8 ، که در سپتامبر 2017 منتشر شده اند، برای بهترین استفاده از VR ؛ بهره بگیرید.
ما نتوانستیم ابزار VR Gear سامسونگ را برای گوشی های S9 و S9 Plus اجرا کرده و آزمایش کنیم. اما با توجه به توصیه سامسونگ با سوار کردن VR Gear روی نوت 8 یا S8 ، توانستیم بهترین نتیجه را بگیریم.


آیا ممکن است غایبان دیگری نیز برای قابلیت VR وجود دارند؟
سامسونگ در هنگام رونمایی از  از گوشی های جدید خود؛ تغییرات در محتوای VR را تأیید نکرده اما پردازشگر Snapdragon 845 جدید Qualcomm در Galaxy S9 بهینه سازی زیادی برای AR و VR دارد که می تواند تغییرات بزرگی در این ویژگی ها به همراه داشته باشد.
خود شرکت کوالکام قصد دارد با همکاری سامسونگ ابزار واقعیت های مجازی مختص به خود را راه اندازی کنند که بنظر می رسد در این راه بتواند موفقیت های چشمگیری کسب کنند.
Samsung

VR

واقعیت مجازی

سامسونگ