97 Views
2018 Mar 10technology
img
بر اساس گزارش Cheddar و CNBC شرکت Snap در حال انجام یک دوره دیگر تعدیل نیرو است و حدود 100 نفر از مهندسین خودش را اخراج خواهد کرد . البته این تعداد بخش کوچکی از تعداد کارکنان Snap است – از 3000 پرسنل مشغول به کار در Snap – و حدود 10 درصد از تیم مهندسی شرکت را شامل می‌شود . انتظار می‌رود این تعدیل نیرو در عرض یک هفته و با تمرکز بر مهندسین شرکت صورت بگیرد . Snap در رابطه با این گزارش فعلاً اظهارنظر نکرده است.
این چهارمین مرحله از اخراج‌های  Snap در سال گذشته است، هر چند که تعداد اخراج‌های سه مرحله اول خیلی کمتر بود و فقط حدود 10 تا 12 نفر از پرسنل را تحت تأثیر قرار می‌داد . این اخراج‌ها در بین کشمکش‌های Snap در طول سال اول فعالیت به‌عنوان یک شرکت عمومی رخ‌داده است . زیرا این سرویس شاهد نرخ رشد آهسته در مقایسه با خدماتی مانند اینستاگرام است که به‌سرعت در حال افزایش تعداد کاربران است , درعین‌حال تلاش‌های سخت‌افزاری آن‌ها مثل کار بر روی هواپیمای بدون سرنشین شکست‌خورده است و فروش عینک‌های آن نیز ضعیف است .
هنوز اعلام‌نشده است که تیم مهندسین کدام بخش از Snap در معرض اخراج بیشتری قرار دارند . این امکان وجود دارد که مهندسین بخش سخت‌افزار بیشتر از پرسنلی که روی برنامه‌های اصلی کار می‌کنند در معرض اخراج قرار بگیرند .
 Snap به‌تازگی یک طرح جدیدی از Snapchat  - برای پاسخ ترکیبی - را به‌عنوان اولین گام در جهت افزایش تعامل و پیشی گرفتن از اینستاگرام منتشر کرده است .


Snap

تعدیل نیرو

اخراج مهندسین

Snapchat