47 Views
2017 Dec 20technology
img

Dell و EMC با یکدیگر ادغام شدند تا با هزینه 67 میلیارد دلاری آن ها شرکت جدید Dell Technologies تاسیس شود تا بزرگترین شرکت خصوصی فن آوری در جهان، معرفی شود. این شرکت جدید در زمینه IT محصولاتی از جمله سرور، دستگاه ذخیره سازی، شبکه و محصولات نرم افزاری را به فروش می رساند. این یک لیست قابل توجه از دارایی های شرکت ها شامل رایانه های شخصی و سرور های Dell، ذخیره سازی Force10 EMC، VMWare، RSA، Wyse،  و نرم افزار Pivotal و خدمات ابری Boomi است. کار برای واحدهای مستقل جهت هماهنگی کلی آغاز شده است اما اولویت های جدید برای این شرکت نیز وجود دارد که در ادامه این مطلب edanesh به آن ها می پردازیم.

عملکرد Dell Technologies مشابه Alphabet گوگل است

شرکت Dell Technologies ترکیبی از واحدهای مستقل هستند که به یکدیگر متصل می شوند. که به Alphabet گوگل شباهت دارند که دارای تعدادی از واحدهای مستقل است که توسط گوگل کار می کنند و با یکدیگر همکاری می کنند. واحدهای Dell Technologies همچنان به طور مستقل عمل خواهند کرد، اما با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا محصولات یکپارچه مانند سیستم های متداول را با ادغام سرور های Dell، ذخیره سازی EMC، مجازی سازی VMWare ، همگام سازی کند. جرمی برتون، کارمند ارشد بازاریابی در Dell، گفت که واحدها به یکدیگر متصل می شوند و رشد شرکت را به سرعت افزایش می دهند. واحدهای مستقل قادر به نوآوری و رشد زیست محیطی خواهند بود، اما در نهایت به Dell Technologies Mothership گزارش خواهند داد.


محصولات مشترک در معرض خطر نیستند

ادغام Dell-EMC منطقی بود زیرا محصولات آنان با هم سازگار بودند، به ویژه سرورهای Dell، آرایه های ذخیره سازی EMC و محصولات مجازی سازی VMware. قبل از اتمام فرآیند ادغام، Dell برای همکاری گسترده تر با EMC، با اختصاص 2 میلیارد دلار با شرکتهای سهامی Francisco Partners و Elliott Management، قراردادی را امضا کرد. این شرکت همچنین خدمات IT خود را به ازای 3 میلیارد دلار به NTT Data فروخت.

هیچ تغییری در تجارت رایانه های شخصی وجود نخواهد داشت

Dell می گوید، هیچ تغییری در تجارت کامپیوتر وجود نخواهد داشت. توسعه درایور تغییری نخواهد کرد و مشتریان همان سطح حمایت را خواهند داشت. این شرکت همچنان به عرضه XPS، Alienware و Inspiron PC ادامه خواهد داد و راه های جدیدی برای رشد را کشف خواهد کرد. در واقع، دل برای فروش محصولات پیشگام در CES در اوایل سال آینده برنامه ریزی می کند و نمایشگرها در آینده کانون تمرکز برای Dell Technologies خواهند بود. واقعیت مجازی و واقعیت افزوده نیز بخش بزرگی از آینده این شرکت هستند.

آرایه های All-flash و زیرساخت rack-scale در اولویت هستند

بروتون گفت، ذخیره سازی All-flash بسیار بزرگ است و سالانه به میزان 100 درصد افزایش می یابد، به طوری که یک اولویت مهم برای Dell Technologies خواهد بود. یکی دیگر از اولویت های بلندمدت بر روی محاسبات و زیرساخت های rack-scale است که ساختارهای سرور را تغییر داده و سرعت پردازش بیشتر را به مراکز داده می دهد. این شرکت می تواند اجزای سنتی سرور مانند ذخیره سازی، پردازش و حافظه را به جعبه های مجزا تقسیم کند و آنها با اتصالات فوق العاده سریع به یکدیگر متصل می شوند. هدف این است که یک مرکز داده را مانند یک سرور پیکربندی کرده و زیرساخت rack-scale به کاهش صورتحساب های مصرف برق و کاهش ناکارایی در پردازش و حرکت داده کمک کند. 

Dell Technologies برده ای برای وال استریت نخواهد بود

دل در سال 2013 یک شرکت خصوصی شد تا از تسلط وال استریت دور بماند، جایی که سهامداران خواستار نتایج فوری هستند، و باعث توقف رشد تکنولوژی می شوند. با این وضعیت، خصوصی باقی ماندن به Dell Technologies کمک می کند تا اهداف بلندمدت را دنبال کند. برتون گفت: "ما مجبور نیستیم تفکر کوتاه مدت که در بازار وجود دارد را تامین کنیم. ما می توانیم به چند دهه آینده فکر کنیم."

Dell

EMC

Dell Technologies

سرور های Dell