48 Views
2018 Jan 18technology
img

دیروز ارزش بیت کوین به کمتر از 10،000 دلار کاهش یافته است و اکنون ارزش بیت کوین از حداکثر ارزش خود در سال های اخیر بیش از 50 درصد کاهش یافته است. طبق گفته CoinDesk مبادلات ارز های دیجیتال با 11,348 دلار شروع شد و با بیش از 1600 دلار کاهش به 9,685 رسید. هر چند که از آن زمان تا الان کمی بهبود یافته است و در حال حاضر 9،702 دلار معامله می شود.  بر اساس داده های CoinMarketCap، سایر ارزهای مجازی معروف مانند Ethereum، Ripple، Bitcoin Cash، Cardano و Litecoin همچنین ادر یک سقوط بزرگ بین 30 تا 40 درصد کاهش ارزش داشته اند.

بیت کوین در سال 2017 سال پرستاره ای داشت و معاملات آن از حدود 800 دلار شروع شد و به طور پیوسته ارزش آن افزایش پیدا کرد، و بعد از آن  در 17 دسامبر به 19.783 دلار برسد. قیمت ارزهای دیجیتال به دلیل اینکه سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری بیشتر وا می داشت، حتی وام های رهنی برای سرمایه گذاری به دست آورد. در حالی که هیچ دلیلی برای سقوط دیروز وجود ندارد اما بیت کوین در هفته گذشته سقوط کرده است. پس از  مسدود شدن Bitconnect که یک پلتفرم برای ارزهای مجازی است، ممکن است احساسات سرمایه گذاران تحت تاثیر قرار گیرد، Bitconnect اعلام کرد که مسدود شدنش را به دلیل فشارهای بد، دو نامه توقف از مقامات و حملات DDoS بوده است. Bitconnect همچنین متهم به طرح Ponzi شده است.

بیتکوین بدبختانه بدنام شده است. در چندین کشور سرکوب انتقادی برای بیت کوین وجود داشته است؛ کره جنوبی به تازگی قوانین سخت تر را پیشنهاد می دهد و که اشاره به یک ممنوعیت کامل دارد. Warren Buffet در ماه گذشته به CNBC گفت: "از لحاظ بورس اوراق بهادار، به طور کلی، می توانم با اطمینان تقریبا کامل بگویم که آنها یک پایان بد خواهند داشت."
بیت کوین

ارزش بیت کوین