140 Views
img

ازدواج مجدد بهاره رهنما با امیرخسرو عباسی جنجال های زیادی به پا کردو حواشی زیادی در پی داشت.

بهاره رهنما در دهم آذرماه 1352 در روستای هزاوه اراک به دنیا آمد.بهاره رهنما تحصیلاتش را در دو رشته ادبیات نمایشی و حقوق قضایی به ترتیب تا مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به پایان رسانده است.

بیوگرافی بهاره رهنما

ازدواج مجدد بهاره رهنما

در 4 شهریور 1396 خبر ازدواج دوم بهاره رهنما رسانه ای شد، انتشار عکس های عروسی دوم بهاره رهنما با شخصی بنام امیرخسرو عباسی باعث شوک هواداران وی شد این خبر خیلی زود تایید شد

امیر خسرو عباسی کیست ؟

امیر خسرو عباسی مالک برند آرایشی – بهداشتی  هاینس و ژاکسیاست می باشد که باب آشنایی این دو از زمانی که خانوم رهنما مدل تبلیغاتی این برند بود شروع شد، واکنش های تندی علیه این ازدوج در فضای مجازی به راه انداخته شده است

توضیحات عروس و داماد
بهاره رهنما به همراه همسرش امیرخسرو عباسی در یک برنامه گفتگویی انجام دادند و درباره ازدواجشان صحبت کردند. بهاره رهنما برای اولین بار بعد از ازدواجش در یک برنامه به همراه همسرش حاضر شد و جزئیاتی از زندگی اش گفت. بهاره رهنما به سوالات مجری برنامه پاسخ داد. در ابتدای این گفتگو امیرخسرو عباسی از تعجبش در انتشار عکس ها و روانه شدن سیل تماس ها برای تبریک گفت و بهاره رهنما ادامه داد البته که کسی جرات نمیکرد با من تماس بگیرد اما ما خودمان از انتشار عکس های ازدواجمان بی خبر بودیم.

بهاره رهنما در بخشی از گفتگویش در این برنامه درباره جنجال پوشیدن لباس عروس گفت: بله من د ر۴۲ سالگی لباس عروس پوشیدم و عکس گرفتم . قطعا در انتخاب همسر یکی از ملاک های من موقعیت مالی همسرم بود اما چیزهای افسانه ای که میگویند صحت ندارد یا لااقل من ندیده ام ، مگر اینکه حاجی پنهان کرده باشد.

مجری برنامه درباره وجود تعداد زیادی اسپانسر در مراسم ازدواجشان پرسید که گفت: این یک امر خیلی طبیعی بود و با خنده ادامه داد البته من پول تمام آنها را از داماد گرفتم.

شرط ازدواج

در بخش پایانی گفتگو بهاره رهنما درباره شرط ازدواجشان گفت: امام رضا (ع) باعث این ازدواج شد و امیرخسرو تنها شرط ازدواجمان را خواندن نماز اول وقت اعلام کردو و گفت حتی اگر تو کنار خیابان کبریت هم میفروختی من از تو خواستگاری میکردم.

تبریک های خانواده همسر سابق

بهاره رهنما در خصوص پیام های تبریکی که از سوی خانواده همسر سابقش داشت گفت: من تبریک های زیادی از سوی خانواده همسر سابقم در صفحه ام داشته ام .

چرا عکس های مراسم ازدواج بهاره رهنما منتشر شد؟!
انتشار عکس های مراسم ازدواج بهاره رهنما با امیرخسرو عباسی مالک یک برند آرایشی بهداشتی که بهاره رهنما مدتی برای آن کارهای تبلیغاتی انجام میداد همه را به تعجب وا داشت و موجب شد موج جدیدی از اعتراض ها و واکنش ها به این کار به راه بیوفتد.

واکنش پیمان قاسم خانی (همسر سابق بهاره رهنما) به ازدواج دوم بهاره رهنما

 بهاره رهنما تاکید کرد: (پس از ازدواج)، آقای (پبمان) قاسم خانی برای ما آرزوی خیر و برکت کردند!
تصاویر عروسی بهاره رهنما


تصاویر بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی

تصاویر سالگرد ازدواج بهاره رهنما :

بهاره رهنما

bahareh rahnama

بهاره رهنما و همسر جدیدش

ازدواج مجدد بهاره رهنما

عکس های عروسی بهاره رهنما

جدیدترین عکس بهاره رهنما

ازدواج دوم بهاره رهنما

ازدواج بهاره رهنما

عروسی بهاره رهنما

همسر جدید بهاره رهنما

عکس های جدید بهاره رهنما

همسر بهاره رهنما

عکس جدید بهاره رهنما

شوهر بهاره رهنما

امیر خسرو عباسی

لباس عروسی بهاره رهنما

واکنش پیمان قاسم خانی به ازدواج بهاره رهنما

همسر سابق بهاره رهنما

بهاره رهنما و امیرخسرو

امیرخسرو عباسی

پیمان قاسم خانی

سالگرد ازدواج بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی

سالگرد ازدواج بهاره رهنما