776 Views
2018 Jul 24Cultural
img

محسن مرادیان متولد دهه شصت فرزند مرتضی مرادیان طی مراسمی جشن ازدواج خود
را با آناشید حسینی مدل و طراح لباس ایرانی در یکی از تالارهای تهران برگزار کرده که جنجال و حواشی زیادی را به دنبال داشته است.

بیوگرافی آناشید حسینی

همچنین ببینید : آناشید حسینی قبل از اینکه عروس سفیر ایران در دانمارک شود

محسن مرادیان و همسرش آناشید حسینی
لو رفتن عکس ها و خبر جشن ازدواج لاکچری پسر سفیر ایران در دانمارک واکنش‌های متعددی از سوی کاربران رسانه‌ها و خود آقای داماد منتشر شده است.
ایا عکسهای مراسم ازدواج در پیج آناشید حسینی منتشر شده بود که بعد از دقایقی بنا به دلایلی حذف شد ؟
عروس سفیر ایران چند سالی است که در عرصه مدل و طراحی لباس فعالیت دارد .در این جشن ازدواج و مراسم برخی چهره های سیاسی نیز حضور داشتند.

همین دلایل سیاسی و حضور عده ای از این چهره ها نیز باعث بیشتر شدن حساسیت های این مراسم شد.

جنجال ها از جای شروع شد که سید مهدی صدرالساداتی ، از روحانیون فعال در اینستاگرام تصاویری از این مراسم را در صفحه خود قرار داد.

مهدی صدرالساداتی کیست ؟


اما بعد از چند لحظه این عکس ها و کامنت ها از روی صفحه پاک شد و حجت‌الاسلام سید مهدی صدر الساداتی درباره‌ی پاک کردن یادداشت انتقادی‌اش راجع به مراسم عروسی پسر سفیر ایران
در دانمارک، در صفحه‌ی اینستاگرام خود پستی منتشر نمود.

در ادامه به بازنشر پست ها و مطالب ایشان می پردازیم :

مهدی صدرالساداتی با نوشتن این مطلب و درج تصاویری که در ادامه مشاهده می نمایید ، جنجالی را به پا کرد :

"نمیخواستم این پست را بگذارم ، اما آقای مرادیان (پسر سفیر) حقیر را متهم به دروغگویی کرد و سپس استوری منتشر کرد که 50 میلیون خرج ، مجلل محسوب نمیشود ... بعد خانم حسینی تعداد زیادی روایت درمورد تهمت زدن در پیجش گذاشت و تا آمدم جواب دهم، کامنتها را بست .
دوستان زیادی از من خواستند توضیح دهم ...
.بنده عرض میکنم ، من فقط یک سؤال پرسیدم که آیا چنین عروسی در این وضعیت حرکت به سمت کاخ نشینی هست یا نه؟ همین ... (شاید اصلا مجانی بوده باشد ، کاری به آن ندارم) .
.حتی میتواند تمام برندهایی که خانم حسینی آنها را میپوشد و در صفحه پابلیک خود تبلیغ حجاب میکند و اصرار دارد فیک نیستند نیز هدیه باشد ...
.درمورد پنجاه میلیون خرج هم نظری ندارم دوستان خودشان میتوانند به پیج تالارمجلل دانیال رجوع کنند و بپرسند آیا قیمت این است یا شاید هم سقف کارت کشیدن در یک تراکنش باشد ...
نمیدانم ، مهم هم نیست"
برخی از مطالب از آدرس سایت شبونه جمع آوری شده اند.

آناشید حسینی

همسر آناشید حسینی

آناشید حسینی و همسر

امیرمحسن مرادیان

عروسی آناشید حسینی

عروسی لاکچری

عروسی لاکچری پسر سفیر