168 Views
2018 Feb 07technology
img

مردی در روز یکشنبه از T-Mobile شکایت کرد و اعلام کرد که کمبود امنیت این شرکت موجب شده است تا هکر ها وارد اکانت وایرلسش شوند و ارز های دیجیتالش به قیمت هزاران دلار را سرقت کنند.

Carlos Tapang از واشنگتن، T-Mobile را متهم به ارائه دسترسی اشتباه به هکر ها کرده است . طبق این اتهام این فرد می گوید T-Mobile اجازه ی ورود به اکانت وایرلسش را در تاریخ 7 نوامبر سال گذشته داده است. پس از هک، هکر ها شماره اش را مسدود و به حساب AT&T تحت کنترل خود انتقال داده اند .

T-Mobile تا به امروز نتوانسته این مشکل امنیتی اش را رفع کند . Carlos می گوید پس از استفاده از شرکت AT&T امنیت را با وضوح Full HD مشاهده کردم .

به ادعای کارلوس، هکر ها پس از ورود به اکانتش رمز عبورش را تغیر داده اند و طی این هک توانسته اند 1.000 OMG و 19.6 سکه BitConnect بدست بیاورند .

در تاریخ 7 نوامبر قیمت بیت کوین 7.118 دلار بود که هکر ها توانسته اند با فروش بیت کوین ها 20.466 دلار بدست آورند .

Tapang می گوید:

"پس از این حادثه، قیمت BTC به بیش از 17،000 دلار در هر سکه رسید. اما با توجه به بی ثباتی قیمت های بیتکوین، ممکن است هکرها از افزایش قیمت بهره مند نشده باشند."

Carlos Tapang می گوید :

" افراد می توانند تنها با تماس با پشتیبانی T-Mobile به حساب های افراد دیگر دسترسی پیدا کنند و این کار بدون تایید هویت انجام می شود."

کارلس در این شکایت تنها نیست و چندین نفر دیگر نیز دچار این مشکل امنیتی شده اند و به شرکت نامه فرستاده اند.

نحوه ی ورود به حساب کارلوس مشخص نشده است و ما قادر به تایید یا رد ادعایش نیستیم و منتظر می مانیم تا نتیجه دادگاه منتشر شود تا شما را از انتهای این ماجرا مطلع سازیم ؛ با ما همراه باشید .


AT&T

T Mobile

وایرلس

هک

هکر

بیت کوین

ارز دیجیتالی