123 Views
2018 Mar 06technology
img

اسپاتیفای رسانه ای جهت پخش موسیقی ، پادکست و ویدئو است که برای فعالیت و استفاده ی کاربران از امکانات این رسانه حق اشتراک دریافت می کند؛ استفاده ی رایگان از Spotify نیز امکان پذیر است اما در استفاده ی رایگان برخی از محدودیت ها برای کاربران اعمال می شود.

اخیرا برنامه ای ارائه شد که برخی از محدودیت های استفاده ی رایگان را رفع می کرد. Spotify حساب هایی که از این برنامه استفاده می کردند را شناسایی کرده است و برای صاحبان آن ها ایمیلی فرستاده که در آن اعلام کرده است حساب آن ها غیر فعال شده است و برای فعال سازی دوباره ی حساب کاربرشان باید نسخه ی جعلی نرم افزار را حذف کنند و از نسخه ی اصلی نرم افزار این رسانه استفاده کنند.

حدود 88 میلیون حساب کاربری رایگان در Spotify ثبت شده است که شامل محدودیت ها و تبلیغات در این رسانه می شوند. حساب های رایگان حق استفاده از نسخه های باکیفت تر ویدیو ها و موزیک ها را ندارند و برای استفاده از کیفیت های بالاتر باید حساب کاربری خود را به نسخه ی پولی ( اشتراکی) تبدیل کنند.

با این وجود مشخص نیست که چه تعداد از حساب های کاربری تعدیل شده است. Spotify حدود 159 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد که 71 میلیون از این کاربران از نسخه ی پولی یا اشتراکی استفاده می کنند.


Spotify

اسپاتیفای

حساب کاربری

premium