60 Views
2018 Jan 17technology
img
روند غالب اسپیکرهای هوشمند مانند Amazon Echo باعث شده که آن‌ها بسیار ساده و کوچک در نظر گرفته شوند بنابراین آن‌ها می‌توانند در هرجی خانه مورداستفاده قرار بگیرند . اسپیکر Raven H نتیجه همکاری اینترنت Baidu چین با شرکت طراحی تکنولوژی نوجوانان سوئد است . Raven H دارای طراحی رنگ انعطاف‌پذیر , قابل جدا شدن و پنل بالایی حساس به لمس است وضعیت ساده اطلاعات را از طریق یک آرایه LED زیبا ارائه می‌دهد .
این اسپیکر DuerOS , سیستم AI مکالمه Baidu را اجرا می‌کند و به سرویس‌هایی مثل Music  Baidu و iQiyi   متصل می‌شود , پلتفرم ویدئویی  که می‌تواند توسط Raven H بااتصال به تلویزیون هوشمند کنترل شود . داده‌های شما از این سرویس‌ها در پنل قابل جدا شدن اسپیکر  ذخیره می‌شود بنابراین می‌توانید آن را با حمل کنید و بر روی Raven H شخص دیگر قرار دهید .
DuerOS در حال حاضر فقط چین را پشتیبانی می‌کند زبانی که من نمی‌توانم با آن صحبت کنم . همکار من  آنجلا چن می‌تواند چینی صحبت کند و می‌خواهد Raven H را آزمایش کند . اسپیکر به‌خوبی صدای او را شناخت اگرچه برخی از پاسخ‌ها با تأخیر انجام می‌شد .
اگرچه پشتیبان انگلیسی وجود ندارد اما DuerOS می‌تواند اسامی غربی را تشخیص دهد و آن را به‌خوبی نام ببرد وقتی‌که درخواست به چینی مطرح می‌شود . به‌عنوان‌مثال  آنجلا توانست ازRaven H بخواهد که آهنگ‌های مایکل جکسون و تیلور را پخش کند . اگر شما نتوانید به زبان چینی از  Raven H درخواست کنید او به یک حالت دوستانه کلمات نامفهومی ارائه می‌دهد .
Raven H فقط در چین موجود است و قیمت آن 260 دلار است و شرکت‌های زیادی دستگاه‌های خودشان را برای پشتیبانی DuerOS تولید می‌کنند مثلاً  نسخه چینی  Nvidia Shield آن را به‌جای  Google Assistant استفاده می‌کند . Baidu همچنین با Linkplay کار می‌کند بنابراین DuerOS می‌تواند روی دستگاه‌های مجهز به الکسا نصب شود .اسپیکرهای هوشمند

Amazon Echo