243 Views
2018 Jan 26Newstechnology
img


اسپیکر بلوتوث پرتابل نسل دوم جامبوی JBL بالاخره رونمایی شد. شرکت JBL در این اسپیکر درایورهای ارتقاء یافته ای را تعبیه کرده است و آن را با یک طراحی کاملا ضد آب عرضه نموده است. قرار است این اسپیکر در فصل بهار به بازار عرضه شود.

در نمایشگاه CES 2018 شرکت JBL از چندین محصول جدیدش رونمایی کرده است. یکی از جالبترین محصولات جدید این شرکت اسپیکر بی سیم Xtreme 2 است. در واقع این اسپیکر نسل جدید اسپیکرهای بلوتوث پرتابل جامبوی این شرکت است. بر اساس اعلام این شرکت قرار است اسپیکر جدید در ایالات متحده با قیمت 300 دلار، در انگلستان با قیمت 250 پوند و در استرالیا با قیمت 350 دلار استرالیا عرضه شود.

در حالی که اسپیکر Xtreme 2 دقیقا به بزرگی اسپیکرهای Boombox که در سال گذشته معرفی شده اند نیست، اما تلاش بر این بوده است که این اسپیکر صدایی به اندازه اسپیکرهای Boombox تولید کند. JBL برای دستیابی به این هدف درایورهای Xtreme 2 را به اندازه اسپیکرهای بزرگتر ارتقا داده است، بنابراین این اسپیکر جدید می تواند صدایی با حجم و باس بیشتر تولید کند. از سایر ویژگی های قابل توجه این اسپیکر این است که کاملا ضد آب است.

یکی از متخصصانی که این اسپیکر را در نمایشگاه تست کرده است می گوید: با اینکه این اسپیکر با اسپیکر Megaboom قیمت یکسانی دارد اما باس و حجم صدای بیشتری نسبت به آن تولید می کند. با این حال، اسپیکر Megaboom به طور قابل توجهی کوچکتر بوده و قابلیت پرتابل بودنش بیشتر است.

مشخصات اصلی Xtreme 2:

می تواند به صورت بی سیم به دو گوشی یا تبلت مختلف متصل شود.

باتری لیتیوم یون قابل شارژ آن می تواند حداکثر 15 ساعت انرژی آن (در حال پخش مداوم) را تامین کند.

کاملا ضد آب است (شما می توانید این اسپیکر را کاملا در زیر آب قرار دهید)

از تکنولوژی JBL Connect + - بهره می برد (قابلیت اتصال به حداکثر 100 اسپیکر JBL مجهز به این تکنولوژی را دارد).

درایورها و رادیاتورهای باس منفعل آن ارتقاء یافته اند.

رنگ ها: مشکی، سبز و آبی

مجهز به اسپیکرفون های جدید که قادرند نویز و اکو را حذف کنند.

در فصل بهار با قیمت 300 دلار در آمریکا (250 پوند در انگلستان و 350 دلار استرالیا در استرالیا) عرضه می شود.

اسپیکر

اسپیکر JBL Xtreme 2

CES

2018