25 Views
2018 Mar 18technology
img
در ماه سپتامبر گفته شد که ممکن است مجوز کار اوبر در لندن لغو شود اما این موضوع اجازه نمی‌دهد که شرکت از ارائه خدمات جدید در شهر خودداری کند .
این شرکت روز پنجشنبه طی پستی از راه‌اندازی پایگاه داده باز اطلاعاتی Uber Movement در پایتخت انگلیس خبر داد . این نرم‌افزار سال گذشته معرفی شد و به برنامه ریزان شهری اطلاعات سفر مسافران اوبر را در تعدادی از شهرها نشان می‌دهد.
اوبر در حال حاضر خواستار تمدید مجوزش در لندن شده است که سال پیش قانون حمل‌ونقل لندن آن را غیر مناسب فرض کرده بود . باید مشخص شود که آیا فعالیت‌های اوبر در آوریل موفق بوده است یا خیر . در ضمن اوبر همچنان به کار خود ادامه می‌دهد و به‌سختی در تلاش است تا راننده‌های خودش را در جاده‌ها حفظ کند.
TfL  (Transport for London) ماه گذشته قوانین اجاره خصوصی را به‌روزرسانی کرد که در صورت موافقت با درخواست تجدیدنظر این شرکت بر اوبر نیز اعمال خواهد شد.  یکی از قوانین جدید می‌گوید : اپراتورها باید داده‌های مربوط به الگوی سفر خودشان را به‌منظور درک بهتر خدماتشان به اشتراک بگذارند . این همان چیزی است که اوبر به‌وضوح اعلام کرده است و ممکن است باعث تجدید مجوز فعالیت اوبر در لندن شود .
فرد جونز، رئیس شهرهای بریتانیا به اوبر گفت: "ما بازخورد شهرهایی که در آن فعالیت می‌کنیم را می‌شنویم و  دسترسی به بعضی از اطلاعات جمع‌آوری‌شده می‌تواند به سیاست‌های حمل‌ونقل و سرمایه‌گذاری‌های آینده کمک کند."
با راه‌اندازی Uber Movement در لندن، این شرکت طی پستی تأثیر بسته شدن Tower Bridge  را در شهر به مدت سه ماه در سال 2016 منتشر کرد. این سرویس در ماه‌های آینده در لندن و منچستر راه‌اندازی خواهد شد.


اوبر

اطلاعات سفر

خدمات حمل و نقل

Uber Movement