29 Views
2018 Apr 01News
img

مدیر اجرایی کسب و کار مصرف کننده Huawei به CNET گغت، که با وجود نگرانی از امنیت ملی دولت توسط آمریکا، ما همچنان بر حفظ بازار ایالات متحده، مصرّ هستیم. اما برای شرکتی به بزرگی هوآوی، ورود به بازار ایالات متحده موفق نخواهد بود مگر در صورتی که اپراتور های وایرلس و یا خرده فروشی های آنلاین با این شرکت همکاری کنند. 

ریچارد یو، مدیر عامل شرکت تجاری مصرف کننده Huawei می گوید: "ما به بازار ایالات متحده متعهد هستیم و اعتماد مصرف کنندگان ایالات متحده را با تمرکز بر ارائه محصولات و نوآوری در سطح جهانی به دست آورده ایم." "ما هرگز این اعتماد را به خطر نمی اندازیم."

Huawei، که علاوه بر گوشی های تلفن همراه، خدمات مبتنی بر شبکه را نیز فراهم می کند، از سوی دولت آمریکا تحت فشار قرار گرفته است. سران سازمان سیا، FBI و NSA به مردم آمریکا توصیه کرده اند، که تمام آمریکایی ها خرید و یا استفاده از محصولات و خدمات Huawei را متوقف کنند. 

یو گفت: "نگرانی های خطر امنیتی بر اساس سوء ظن های بی پایه و کاملا بی ربط است." "ما از یک بحث باز و شفاف با آمریکایی ها استقبال می کنیم " . یو به سایت CNET گفت: " ما با 46 اپراتور از 50 اپراتور سرویس دهنده در جهان، همکاری می کنیم و اعتماد آنها را کاملا جلب کرده ایم. چرا که امنیت، اولویت ماست "


اما آیا هوآوی برای بقا و رشد به بازار ایالات متحده نیاز دارد؟

از دیدگاه مالی و درآمدی، هوآوی بدون حضور در ایالات متحده نیز به خوبی کار می کند. در روز جمعه، گزارش درآمد سال 2017 هوآوی توسط مدیر این شرکت، منتشر شد که میزان سود خالص آن نسبت به سال گذشته 28.1 درصد  افزایش یافته بود. این شرکت در سال گذشته 153 میلیون گوشی هوشمند را فروخت. با این حال داشتن بازار ایالات متحده می تواند یک مزیت بسیار بزرگ محسوب بشود. چرا که اگر بازار های بزرگ جهان را رتبه بندی کنیم. چین در صدر جدول، با داشتن سهم حدود 30 درصدی از بازار کل گوشی های هوشمند جهان و آمریکا در رده ی دوم با داشتن سهم 11.6 درصدی از بازار ، قرار می گیرد. هند نیز با سهم 8.6 درصدی ، در رتبه ی سوم قرار دارد. 

یو گفت: "ما می دانیم که برند ما، برند تجاری شناخته شده ای در ایالات متحده نیست و ما باید نام تجاری خود در بازار آمریکا را کاملا بسازیم." "اولین قدم ما این است که اعتماد مصرف کنندگان را به دست آوریم."


هوآوی

Huawei

USA

fbi

NSA