88 Views
2018 Jan 23Newstechnology
img

سال 2018 است

این بدان معنی است که باید منتظر شنیدن شایعات و خبرهایی در مورد محصولات جدید اپل باشیم . تحلیلگر اوراق بهادار KGI Ming-Chi Kuo ؛ کلید حدس ها و گمان ها را در مورد محصولات آینده اپل زده و در سایت MacRumors ؛ از یک سری گوشی های جدیدِ آیفون می گوید .

طبق گفته Kuo، اپل یک نسخه به روز شده از آیفون ایکس را با صفحه نمایش 6.5 اینچی OLED، یک مدل بزرگتر 5.8 اینچ OLED در آیفون ایکس ؛ (آن را آیفون ایکس پلاس نامیده است) منتشر خواهد کرد . همچنین مدلی دیگر ، در سطح گوشی های متوسط ؛ که چیزی بین iPhone X و iPhone 8  است نیز ؛ معرفی خواهد کرد .

آیفون 6.1 اینچی ودارای  قاب آلومینیومی ( به جای فولاد ضد زنگ در آیفون 8 ) با یک شکل مستطیلی ؛ از طرح های ذهنی گفته شده توسط Kuo می باشد . او می گوید که این گوشی ، احتمالا از  LCD  با جای OLED بهره می برد که این باعث می شود ، قیمت آن به زیر 800 دلار و بالای 700 دلار ، برسد . یعنی از آیفون X ، ارزانتر .


این گوشی ؛ برخی از ویژگی های فوق العاده آیفون X را در خود ندارد . مثلا بجای دو دوربین ؛ یک دوربین عقب دارد و 3 گیگابایت رم ، به جای 4 گیگابایت رم و ضمنا امکان دارد این گوشی فاقد لمس 3D باشد . ( این ویژگی از بعد از عرضه ی iPhone 6S ؛ در تمام محصولات اپل وجود دارد )

اما هنوز اول راه است . Kuo در واقع استارت این گمان زنی ها را زده و ممکن است در آینده ، اخبار جالب تری از اپل ، بشنویم .

Apple

اپل

آیپد

iPad

آیفون