172 Views
2018 Feb 20technology
img

تنها چند روز مانده به مراسم MWC سال 2018 ؛ تصاویری از Asus ZenFone 5 منتشر شده که نشان می دهد این گوشی ظاهری شبیه به آیفون X دارد. انتظار می رود که در کنار ZenFone 5 Lite در کنفرانس MWC گوشی Asus ZenFone 5  نیز رونمایی بشود. تاریخ رونمایی از این دو گوشی 27 فوریه اعلام شده است.

تصویر اولیه گوشی ZenFone 5 (ZE620KL) توسط WinFuture.de منتشر شده است. این تصویر نشان می دهد که این گوشی یک صفحه نمایش نازک و شبیه به آیفون ایکس دارد. اما نباید انتظار وجود سیستم دوربین TrueDepth و ویژگی های شناسایی چهره را در این گوشی داشته باشید. این صفحه نمایش با نسبت صفحه 18: 9 و کیفیت  Full HD PLUS و روزولوشن1080x2160 پیکسل، همراه خواهد بود.


وجود یک جک 3.5 میلی متری، USB Type-C ، یک دوربین دوگانه، حسگر اثر انگشت و اندروید نسخه ی Oreo در این گوشی ؛ پیش بینی شده که وجود برخی از این ویژگی ها با توجه به تصاویر منتشر شده، قطعی هستند.

یکی از کاربران توییتر به نام برناردو گا دا سیلوا یک تصویر زنده از ZenFone 5 را منتشر کرده که نشان می دهد این گوشی چه ابعاد و چه ویژگی هایی دارد.تصویر زیر، همان تصویری است که در توییتر منتشر شده است.

    

به غیر از پرچمدار ZenFone 5 ، Asus در سرفصل های برنامه ریزی برای راه اندازی ZenFone 5 Lite قرار دارد. ممکن است شباهت بین دو مدل جدید ZenFone وجود نداشته باشد، اما WinFuture.de ادعا می کند که هر دو گوشی جدید با جنس آلومینیوم و شیشه ساخته می شوند و انواع مختلفی برای سخت افزارهای مختلف دارند. ZenFone 5 Lite نیز شایعه شده است که یک صفحه نمایش Full-HD plus  با نسبت تصویر 18: 9 و چهار سنسور دوربین داشته باشد - دو عدد در پشت و دو عدد در جلو.

Asus ZenFone 5

ایسوس

زنفون

Zenfone

Asus