452 Views
img

اینستاگرام قابلیت های زیادی دارد. به عبارت بهتر اینستاگرام قابلیت های کپی شده زیادی دارد که از اسنپ چت یا دیگر سرویس ها الهام گرفته شده است اما اصرار زیادی دارد بر اینکه قابلیت ریپست (Repost) یا همان انتشار مجدد پست در اینستاگرام نباشد! حالا اما این قابلیت به شکل بهتری در اینستاگرام در دسترس است! امروز قابلیت انتشار مجدد پست اینستاگرام در استوری رسما ارایه شده و در ادامه با هم به آن خواهیم پرداخت.

اینکه شما بخواهید یک پست را در صفحه خود به اشتراک بگذارید تا دیگران ببینند اما این پست تا همیشه روی پروفایل شما باقی بماند خب خیلی جالب نیست! تصور کنید تایم لاینی را که خود از پست های شما سرریز شده و بخواهید پست های دیگران را نیز در آن داشته باشید! اساسا اینستاگرام قابلیت استوری (Story) (ممنونم که به این قابلیت نمی گویید هیستوری!) را از اسنپ چت کپی کرد تا کاربرانی که تراکتورطور پست می گذاشتند، پست های موقت روزانه خود را استوری کنند تا پس از 24 ساعت حذف و بعدها، آرشیو شود.

حالا این دو قابلیت در هم ادغام شده اند. قابلیت انتشار مجدد پست اینستاگرام در استوری یا ریپست (Repost) در استوری ویژگی جذابی است که اگر شما پستی را پسندیدید، می توانید آن را در استوری خود به اشتراک بگذارید. این کار بسیار راحت است. روی علامت دایرکت کنار گزینه های کامنت و لایک تپ کنید، حالا اولین گزینه که “Create a Story With This Post” را بزنید! به همین راحتی!

این قابلیت به مرور زمان به حساب های کاربری اینستاگرام اضافه می شود. در حالت پیش فرض شما فقط پست حساب های عمومی اینستاگرام را می توانید به اشتراک بگذارید. اگر شما صفحه عمومی هستید که نمی خواهید تصویر شما در استوری دیگران به اشتراک گذاشته شود، می توانید این موضوع را از بخش تنظیمات اعمال نمایید اما واقعا چه کسی هست که با صفحه عمومی چنین چیزی بخواهد!؟ به خصوص اینکه آی دی (شناسه) صفحه اصلی نیز زیر آن تصویر در استوری قرار می گیرد!

اینستاگرام

آموزش استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام

اینستاگرام استوری

گذاشتن پست در استوری