53 Views
2018 Jan 03Newstechnology
img

حالت عکاسی Portrait  بر روی گوشی های Pixel 2 XL و Pixel 2 ، از محبوب ترین ویژگی ها از زمان راه اندازی آن بود . یک نرم افزار جدید در حال حاضر منتشر شده که کاربران را قادر می سازد این ویژگی را در مدلهای سال 2016 پیکسل و گوشی های Nexus 6P و Nexus 5X قابل دسترسی باشد . نام این نرم افزار Camera NX V7.3 می باشد که طبق ادعای سازنده ی آن تمام ویژگی های دوربینِ گوگل پیکسل را باز خواهد کرد . طبق گزارش های ارائه شده توسط Chromloop ، این نرم افزار یک نرم افزار Google Camera  می باشد که کاربر را قادر می سازد تمامی ویژگی های نرم افزاریِ دوربین را در گوشی جدید خود داشته باشند . این نرم افزار حالت لنز Blur  در گوشی های قدیمی را با حالت Portrait ، جایگزین می کند.
این نرم افزار ، دو تصویر را ارائه می دهد ؛ یکی با حالت Portrait  و دیگری با حالت HDR+ . همچنین چارلز جو ، برنامه نویس این نرم افزار می گوید ، برخی ویژگی ها مثل راهنما و ارسال بازخورها در این نرم افزار تدارک دیده شده است . این نرم افزار روی Nexus 5X آزمایشِ کامل شده و انتظار می رود که بر روی سایر مدل ها نیز کار کند .


چارلز چو ، همچنین به ویژگی های جدیدی مثل لوگو های AR و برنامه AR Core برای Nexus 5X و Nexus 6P اشاره می کند که البته این ویژگی ها در مرحله ی آزمایش هستند و در آینده نسخه ی اصلی آنها منتشر خواهد شد .
در ماه های آینده نیز نسخه ی NOZSL این نرم افزار منتشر خواهد شد .


Portrait Mode

حالت پورتره

Google Pixel

Googe Pixel XL

Nexus 5X

Nexus 6P

Camera NX V7.3