104 Views
2018 Mar 15Newstechnology
img

هنوز چند ماه از انتشار گوشی Galaxy S9 نگذشته است که آپدیت هایی برای این گوشی در حال عرضه می باشد. این آپدیت بیشتر  Face Unlock و ویژگی های دوربین را هدف قرار می دهد. S9 و S9 Plus تا 16 مارس در فروشگاه ها خرید و فروش نمی شوند اما اولین آپدیت نرم افزاری برای این گوشی زودتر از خود گوشی در حال آماده سازی است. 

یک تصویر از طرف کاربری به نام ironkid65 در  Reddit به اشتراک گذاشته شده است. از آن، می توانیم این نسخه ی به روز رسانی را مشاهده کنیم که حجم آن 260 مگابایت است. دوربین های Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus یک نقطه عطف برای فروش این دو گوشی سامسونگ هستند.این تلفن های همراه با ویژگی های جدیدی مثل دیافراگم متغیر برای عکاسی در شرایط مختلف و فیلم برداری فوق سریع؛ در هفته های آینده به دست مصرف کنندگان می رسد.


در عین حال، Galaxy S9 Plus دارای دوربین های دوگانه در عقب این گوشی می باشد، تنها گوشی سامسونگ که این ویژگی را دارد S8 می باشد. با این حال، محققان سایت CNET متوجه شدند که حالت های دوربین به راحتی از Auto to Selfie به AR Emoji تغییر می یابند. 


بخش دیگری از این بروز رسانی برای Face Unlock در نظر گرفته شده است که روش بیومتریک سامسونگ است که با استفاده از تشخیص چهره برای باز کردن قفل تلفن شما، اقدام می کند. بر خلاف ویژگی Face ID آیفون ایکس ، Face Unlock به اندازه کافی برای استفاده در پرداخت های بانکی در تلفن همراه امن نیست!

اگر هنوز بخواهید Galaxy S9 یا Galaxy S9 Plus خود را خریداری یا دریافت کنید، می توانید چک کنید که این گوشی؛ نیازی به آپدیت دارد یا خیر...


Galaxy S9

سامسونگ

آپدیت

S9 plus