137 Views
2018 Jan 27Newstechnology
img

اخیرا یک عکس در توییتر از یک تبلت Acer مشاهده شده که این تبلت دارای سیستم عامل Chrome بوده است . این عکس توسط یک شرکت کننده در مراسم " تکنولوژی و آموزش " در لندن ؛ گرفته و پخش شده است . این تبلت دارای Chrome شرکت گوگل است که در پشت آن یک آرم از شرکت ایسر نیز مشاهده می شود .

جزئیات خاصی از این تبلت وجود ندارد اما ChromeUnboxed می گوید که صفحه نمایش این تبلت بین 8 تا 10 می باشد و همیچنین دارای قلم Staedtler نیز است.

توییت این شخص را می بینید . ( نام این شخص Alister_Payne است )

"به این تبلت نگاه کنید ، چه چیزی در راه است . هنوز بطور رسمی معرفی نشده اما یک تبلت با سیستم عامل Chrome در راه است . @chromeunboxe "

سیستم عامل کروم Google مدتی طولانی است که پایه و اساس لپ تاپ های Chromebook است و از قبل نیز می دانستیم که گوگل قصد دارد ، این سیستم عامل را به تبلت ها هم برساند .


گوگل قبلا اعلام کرده است که : " شرکا قادر خواهند بود انواع مختلفی از محصولات را با سیستم عامل Chrome شامل convertibles، detachables و tablets تولید کنند." اما این شرکت اعلام نکرد که خود قصد دارد یک تبلت بسازد و تنها در مورد سیستم عامل آن اظهار نظر کرد .

بهرحال ، اطلاعات ما در مورد این تبلت که احتمالا محصول ایسر است ، ناقص است و باید تا کنفرانس توسعه دهندگان گوگل I / O ؛ منتظر بمانیم تا بطور رسمی از آن رونمایی بشود .


Chrome

تبلت

کروم

ایسر

Acer