36 Views
2018 Mar 23News
img

بعضی از مردم گزارش می دهند که Galaxy S9 و S9 Plus گاهی، به لمس واکنش نشان نمی دهد و کار نمی کند. سامسونگ کمتر از 7 روز است که به فروش رفته و به مشتریان تحویل داده شده اما در حال حاضر بسیاری از کاربران، مشکلاتی را از آن گزارش می کنند.

شکایات متعددی در جلسات رسمی سامسونگ و سراسر سایت Reddit انجام گرفته است که می گویند، چگونه قسمتهای مختلف صفحه لمسی این گوشی ها، به ورودی لمس پاسخ نمی دهند. سامسونگ گفته است که به این موضوع رسیدگی می کند. 

برخی افراد نیز در شبکه های اجتماعی فایلهای ویدئوی و GIF کار نکردن سامسونگ S9 خود را فرستاده اند. برخی این مشکل را در ناحیه ی بالایی این گوشی دارند، برخی نیز در نواحی کناری. این مشکل برای تمام کاربران متمرکز نیست و هنوز هم معلوم نیست که این مشکل در طیف گسترده ای از این گوشی ها وجود دارد یا در چند مورد از آنها. 

سخنگوی سامسونگ، در این مورد گفت: " در سامسونگ، رضایت مشتری در اولویت کسب و کار ماست و ما قصد داریم بهترین های ممکن را ارائه دهیم. ما تعداد محدودی از گزارشات مربوط به این مشکلات را، بررسی کرده ایم و در حال کار بر روی راه حل این مشکلات هستیم "


طبق گفته ی سایت Android police، برخی با بازگرداندن تنظیمات گوشی به کارخانه، سعی در حل این مشکل داشتند، برخی نیز صفحه لمسی آنرا تعویض کردند، اما مشکل همچنان باقی بوده است. 

از آنجا که Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus صفحه کلید فیزیکی ندارند، صفحه نمایش لمسی تنها راه کار با این گوشی است. 

سامسونگ قطعا قصد ندارد رسوایی نوت7 و آتش گرفتن های این گوشی را دوباره تجربه کند، پس مشتریان منتظر پاسخگویی به این مشکل هستند.

S9

Samsung

Galaxy

سامسونگ