96 Views
2018 Mar 17Newstechnology
img

آلکاتل در ماه گذشته 5 گوشی جدید را معرفی کرد و امروز اعلام کرد که دو مورد از آنها به بازار بزرگ ایالات متحده، خواهند رفت. Alcatel 1X و Alcatel 3V . از بین این دو گوشی؛ Alcatel 1X جالب تر بنظر می رسد. این یکی از اولین گوشی هایی است که Android Go را اجرا می کنند. اندرویدی که مناسب برای گوشی های طراحی شده که سخت افزار پایین تری نسبت به بقیه ی گوشی ها دارند. گوشی Alcatel 1X کمتر از 100 دلار قیمت دارد. اما قیمت دقیق آن معین نیست، شاید 99.99 دلار باشد! این گوشی دارای یک سنسور اثر انگشت در پشت گوشی، صفحه نمایش بلند با نسبت ابعاد 9 : 18 است که 5.3 اینچ ابعاد دارد. اما رزولوشن این صفحه نمایش چنگی به دل نمی زند. 480 * 960 رزولوشن این نمایشگر می باشد. 


Android Go مناسب برای گوشی هایی طراحی شده که سخت افزار پیشرفته ای ندارند. با تجربه ی کاری با این گوشی متوجه شدیم که با وجود سخت افزار نه چندان قوی این گوشی ، اما سیستم عامل آن با سازگاری بالا کار می کند و مشکلی از بابت اینکه با آن بتوانیم به نرمی کار کنیم ندارد.


آلکاتل می گوید که این گوشی ها در ماه های آینده در فروشگاه ها موجود خواهند بود. گوشی دوم آلکاتل ؛ یعنی Alcatel 3V حدود 200  دلار قیمت گذاری شده است. مدل اروپایی آن در حال حاضر 221 دلار خرید و فروش می شود. این گوشی صفحه نمایشی با کیفیت نسبت به قیمت خود دارد. همچنین دو دوربین عقب این گوشی از ویژگی هایی است که در کمتر گوشی هایی با این قیمت دیده می شود. این گوشی نسخه ی آخر اندروید یعنی Android Oreo را اجرا می کند.

Android Go

Alcatel 3V

Alcatel 1X

آلکاتل

Alcatel