26 Views
2018 Apr 13News
img

طبق گزارش خبرگزاری کره ای، ETNews (از طریق PhoneArena)،  شرکت هوآوی قصد دارد در ماه نوامبر امسال گوشی قابل انعطاف خود را عرضه کند. اگر مفهوم گوشی های تاشو را این بدانیم که می توانند دو صفحه نمایش داشته و تا بشوند و یا خم بشوند، سامسونگ سال هاست که در عرضه ی این گوشی خبرهایی را منتشر می کند. DJ Koh، رئيس شرکت سامسونگ، حتی در مورد برنامه های شرکت برای ساخت تلفن های Galaxy با مردم سخن گفته و قبلا به خبرنگاران گفته است که انتظار می رود یک گوشی تاشو در اواخر سال جاری منتشر شود. اما با توجه به گزارش ETNews، هوآوی امیدوار است که قبل از رقیب خود، این کار را انجام بدهد.

Huawei، سومین سازنده ی گوشی های موبایل در جهان، به شدت نیاز به یک برگ برنده در برابر سامسونگ دارد، که بهترینِ این برگ برنده ها؛ میزان فروش این شرکت است. از آنجایی که اخیرا دولت آمریکا،  فروش گوشی های هوآوی در آمریکا را ممنوع کرده و هیچ کدام از خرده فروشی های آنلاین و یا اپراتورها حاضر به خرید وفروش گوشی های هوآوی در آمریکا، نیستند. این شرکت با کوچک تر شدن بازار خود موجه شده است.


این فرصت، یعنی منتشر کردن گوشی های تاشو، قبل از هر شرکت دیگری؛ می تواند هواوی را به دوران اوج خود ، حتی بدون حضور بازار ایالات متحده برگرداند. از لحاظ فنی، ما قبلا یک گوشی تاشو مدرن را دیده ایم، اما نه آن چیزی که انتظارش را داشتیم! در اواخر سال 2017 ZTE Axon M را منتشر کرد که دارای دو صفحه بود و مانند یک کتاب برای ایجاد دو صفحه نمایش، هم می شد.
انتظار می رود که گوشی تاشو سامسونگ از فناوری صفحه نمایش انعطاف پذیر OLED خود استفاده کند. به گفته ETNews شرکت Huawei از صفحه نمایش انعطاف پذیر از سری نمایشگرهای LG استفاده خواهد کرد.
.

هواوی

سامسونگ

Huawei

Samsung

گوشی قابل انعطاف

گوشی تاشو