62 Views
2018 Apr 01Trainingtechnology
img

مشاوره با افراد با تجربه قبل از انجام هر کاری میتواند مفید باشد و انتخاب رشته تحصیلی یا برنامه ریزی درسی نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگر میخواهید از مشاوران با تجربه و نفرات اول کنکور کمک بگیرید تا پیشرفت بیشتری در تحصیلات خود داشته باشید، اپلیکیشن غلط گیر برایتان مفید خواهد بود. ما را در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید.

برنامه فوق درواقع یک شبکه اجتماعی برای اشتراک گذاری تجربه در دوره های تحصیلی مختلف میباشد و به همین دلیل، ابتدا باید در آن یک حساب کاربری بسازید. این کار با وارد کردن نام و نام خانوادگی، انتخاب دوره تحصیلی (از ابتدایی تا دکترا)، شماره تلفن همراه و رمز عبور انجام میشود. شما میتوانید اطلاعات دیگری مثل عکس، نام کاربری، ایمیل و توضیح درباره خودتان را از منوی کناری غلط گیر و بخش پروفایل، تکمیل کنید. امکان تغییر رمز نیز در این اپلیکیشن اندرویدی وجود دارد.


سوال بپرسید تا راهنمایی شوید

در پایین همه صفحات اصلی غلط گیر، گزینه ای برای پرسیدن سوال به چشم میخورد. با لمس این گزینه باید انتخاب کنید که سوالتان از کاربران است یا مشاوران. همچنین امکان درخواست برنامه ریزی از مشاورین وجود دارد که کمتر از ۲۴ ساعت به شما پاسخ میدهند. برای هر سوال باید یک عنوان و متن واضح بنویسید تا جواب های بهتری دریافت نمایید.


به سوالات دیگران جواب دهید و امتیاز بگیرید

اگر در امر تحصیل با تجربه هستید و میخواهید تجربه های خود را با دیگر دانش آموزان یا دانشجویان به اشتراک بگذارید، غلط گیر محل خوبی برای این کار است. برای جواب دادن به هر سوال باید آن را لمس نموده تا وارد صفحه آن شوید. حالا میتوانید جواب خود را به صورت متنی یا با ارسال عکس برای همان کاربر بفرستید.

نکته : در ازای جواب های درستی که به کاربران این اپلیکیشن میدهید، امتیاز دریافت خواهید کرد و سطح کاربری شما از تازه وارد به بالا، افزایش پیدا میکند.


نکاتی درباره رابط کاربری برنامه

یکی از ویژگی های مثبت غلط گیر، قالب گرافیکی یکپارچه آن میباشد که در اکثر گوشی ها و نسخه‌های اندروید ظاهر بدون نقصی دارد. باید گفت که استفاده از رنگ های زنده و هماهنگ در کنار آیکن های یکدست و زیبا، جذابیت خوبی به محیط برنامه فوق بخشیده است. از طرف دیگر شما میتوانید به راحتی بین بخش های مختلف این اپلیکیشن جابجا شوید و به راحتی از امکانات آن استفاده کنید.

برنامه اندرویدی

برنامه اندروید

اندروید

اپلیکیشن

اپلیکیشن اندرویدی