27 Views
img

این روزها بازار رد و بدل کردن لایک و دنبال کننده در شبکه های اجتماعی مختلف خیلی رونق گرفته و در این میان، اینستاگرام پیشتاز است. در ابتدای فعالیت این شبکه اجتماعی محبوب، افزایش تعداد لایک و فالوور مشکل بود اما اکنون با وجود وبسایت ها و اپلیکیشن های گوناگون که خدماتی را در این زمینه ارائه میدهند، در مدت زمان کمی میتوان دنبال کنندگان یک حساب اینستاگرامی را زیاد و برای عکس ها یا ویدیوهای آن، لایک جمع آوری کرد.

رابط کاربری :

در ابتدای کار با اپلیکیشن فوق، شاید از ظاهر آن نا امید شوید اما با ورود به آن و دیدن قسمت های مختلف، نظرتان کمی تغییر میکند و این به دلیل وجود نقاط قوتی همچون رنگبندی زنده و هماهنگ، آیکن های یکدست و زیبا، فونت مناسب و چیدمان مرتب اجزای صفحه میباشد. در کل، قالب گرافیکی این برنامه اندرویدی از یکپارچگی لازم برخوردار است اما باید گفت که با دقت نظر و حسن سلیقه بیشتر، میتوانستیم جذابیت های بیشتری در محیط “اینستا پلاس” ببینیم.

از لحاظ راحتی کار با برنامه فوق، تا حد زیادی خیالتان راحت باشد چون رابط کاربری آن با رعایت استانداردهای لازم پیاده سازی شده و ویژگی هایی از قبیل جابجایی سریع و بدون پیچیدگی بین بخش های مختلف، در آن به چشم میخورد. البته استفاده از برخی امکانات “اینستا پلاس”، شاید کمی دشوار به نظر بیاید که این موضوع هم به دلیل وجود مشکلات فنی در توسعه آن بوده است. در هر حال، از این لحاظ نقص خاصی دیده نمیشود و میتوان امتیاز خوبی را برای این اپلیکیشن درنظر گرفت.

کاربرد :

در ابتدای مطلب، درباره مهمترین وظیفه این اپلیکیشن اندرویدی صحبت کردیم و حال باید به جزییات آن بپردازیم. قبل از اینکه سایر قابلیت های “اینستا پلاس” را بشناسید، باید از طریق آن وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید که از طریق یک مرورگر داخل برنامه و با امنیت کافی انجام میگردد. پس از لمس دکمه Authorize و تایید ورود به حساب، کار اصلی شما یعنی دنبال کردن دیگران و لایک عکس های آنها، آغاز خواهد شد.

حتما میپرسید که این کار چه سودی دارد که در جواب این سوال باید بگوییم، با فالو کردن هر کاربر یا پسندیدن هر تصویر، تعدادی سکه به شما افزوده میشود که با مصرف این سکه ها، میتوانید برای خود فالوور و لایک بیشتر دست و پا کنید. بد نیست بدانید که “اینستا پلاس” در ابتدا، ۳۰ سکه به کاربران جدید هدیه میدهد تا با دست خالی وارد میدان نشوند هرچند با این تعداد، کار خاصی از پیش نخواهید برد و باید سکه های بیشتری را بدست آورید.

بدون تردید فرصت را از دست نداده اید و تعداد سکه هایتان در “اینستا پلاس” افزایش پیدا کرده است پس وقت آن رسیده که آنها را خرج کنید و تعداد دنبال کنندگان یا لایک عکس های خود را تا حد ممکن بالا ببرید. بدین منظور باید اولین آیکن موجود در سربرگ از سمت چپ را لمس و سپس بر روی گزینه افزایش فالوور اشاره نمایید. حال کافی است تعداد موردنظر را مشخص نموده و بعد از فشردن دکمه شروع کن، منتظر فالوورهای جدید خود باشید. برای مشاهده آخرین دنبال کنندگان خود نیز میتوانید از آیکن سمت چپ در سربرگ استفاده کنید.

قدم بعدی، افزایش تعداد لایک عکس ها میباشد اما این کار توسط برنامه فوق انجام نمیشود و باید اپلیکیشن مخصوص آن به نام “اینستا پلاس لایک” را دریافت و نصب نمایید. البته در این برنامه یا بهتر بگوییم افزونه، نیازی به ورود مجدد در حساب کاربری اینستاگرام ندارید و تنها باید سفارش لایک شدن عکس های دلخواهتان را بدهید. افزونه دیگری که برای “اینستا پلاس” پیش بینی شده، “اینستا پلاس پازل” نام داشته و به شما کمک میکند تا مجموعه ای از تصاویر را در یک قاب و طبق الگویی خاص، در کنار هم بچینید که به این کار در اصطلاح Collage میگویند.

اپلیکیشن فوق دارای یک قسمت برای نشان دادن برترین معرفی کنندگان، بهترین فالو کننده ها و لایک کننده های امروز و همچنین آخرین کاربرانی که در “اینستا پلاس” فعالیت نموده اند، میباشد. لازم به ذکر است که میتوانید این برنامه را به دوستان خود معرفی کنید و در ازای آن سکه بگیرید البته اگر عضوهای جدید، نام کاربری شما را در بخش فروشگاه و برگه معرفی به دوستان، وارد نمایند.

با توجه به مواردی که نام بردیم، مشخص است که “اینستا پلاس” وظیفه خود را به خوبی انجام میدهد و میتواند دستیار خوبی برای علاقه مندان به شبکه اجتماعی اینستاگرام باشد. البته از این موضوع هم نباید غافل شد که برنامه فوق نیاز به توسعه و ایده پردازی بیشتری دارد تا کارایی آن افزایش یابد و به نمونه های رقیب نزدیک گردد. همچنین بهتر بود برای حفظ یکپارچگی در امکانات، برخی قابلیت ها مانند سفارش لایک برای عکس، درون اپلیکیشن قرار بگیرند و نه به عنوان یک افزونه ارائه شوند.


اپلیکیشن اندروید

برنامه اندروید

اندروید

اپلیکیشن

برنامه