15987 Views
2017 Dec 26Trainingtechnology
img

9 برنامه ای که باید در آیفون جدیدتان داشته باشید. 

آیا به تازگی آیفون 10 خریده اید؟ یا یک آیفون Svelte SE خریده اید؟ مهم نیست که چه مدل آیفونی دارید، شما در آیفون جدیدتان به برنامه های جذابی نیاز دارید. خوشبختانه، ما قبلا کار پیدا کردن این برنامه های جذاب را برای شما انجام داده ایم و شما الان می توانید لیست بهترین برنامه ها را برای شروع کار با آیفون جدیدتان در این پست ببینید.

ما برنامه های کاربردی و ابزارهایی که در روز بیشترین استفاده را برای کاربران دارند را فهرست کرده ایم. ما همچنین بازی های جذاب مخصوص iOS و اندروید را که در سال جاری به بازار آمده اند نیز فهرست کرده ایم. 


EDISON MAIL

نرم افزار ایمیل اپل به شدت وحشتناک است، به ویژه اگر شما یک کاربر Gmail هستید. در عوض، پیشنهاد می کنیم Edison Mail را دانلود کنید. این برنامه پر سرعت و رایگان است و از ویژگی های بسیار مفیدی مانند ردیابی خودکار پرواز، مرتب سازی هوشمند ایمیل ها و قابلیت حرکات سریع برخوردار است.


GOOGLE MAPS

این یکی کمی آشناتر است. شنیده ها حاکی از این است که Apple Maps در واقع این روزها کمی بهتر شده است. اما ما به شخصه ترجیح می دهیم جایی گم نشویم! بنابراین از Google Maps استفاده می کنیم، و شما نیز احتمالا باید از همین برنامه استفاده کنید.


GOOGLE PHOTOS

در صورتی که فضای پشتیبان iCloud شما پر شود و تمام عکس های خود را از دست بدهید خیلی حس بدی برایتان دارد. پس چرا به فکر پیشگیری نباشیم؟ پیشنهاد می کنیم Google Photos را نصب کنید، که به طور خودکار می تواند تمام تصاویر شما را به فضای ابری آپلود کند. و بر خلاف اپل، گوگل به شما اجازه می دهد تا هر تعداد عکس که دلتان بخواهد را به صورت رایگان در اینجا ذخیره کنید.


DARK SKY

برنامه پیش بینی آب و هوای پیش فرض در iOS خوب است. اما Dark Sky بهتر است. این برنامه قادر است پیش بینی هوای محلی را ارائه دهد که به شما به صورت دقیقی نشان می دهد که آیا زمانی که آپارتمان خود را ترک می کنید به چتر احتیاج دارید یا خیر.


CLARITY MONEY

کیسی نیوتن این برنامه را به عنوان بهترین برنامه برای ردیابی بودجه و برنامه ریزی هزینه های شخصی، معرفی کرده است. Clarity Money می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که شما در حال ولخرجی نیستید و شاید حتی به شما کمک کند که مقداری از پولتان را پس انداز کنید. 


TWEETBOT

چه از توییتر متنفر باشید و چه آن را دوست داشته باشید به هر حال این شبکه اجتماعی هنوز هم بخش بزرگی از زندگی مردم را به خود اختصاص داده است. اما برنامه رسمی توییتر زیادی پیچیده است که باعث می شود پیدا کردن پست های جدید به دلیل به روز رسانی ها و بازنویسی های پی در پی نرم افزار توسط شرکت برای دلایلی که ما نمی دانیم کار را برای کاربران سخت کند. Tweetbot ساده تر است، تبلیغات ندارد، ابزار قدرتمند خاموش کردن صداهای هشدار را دارد، که همه اینها اگر نه استفاده از توییتر را کاملا لذت بخش کند حداقل تحمل آن را راحت تر می کند.


+KIRAKIRA

شما می توانید با استفاده از kirakira +، برخی فیلترها را به عکسهایتان اضافه کنید. این برنامه به عکس های جدید شما در اینستاگرام افکت های فوق العاده ای اضافه می کند. بعد از استفاده از این نرم افزار زندگی شما به عنوان یک عامل تاثیرگذار در رسانه های اجتماعی کاملا تغییر خواهد کرد.  


MOTION STILLS

در iOS 11 برخی از گزینه های جدید برای تبدیل عکس های لایو به فیلم های لوپ شده تعبیه شده است، اما بهترین راه برای ساخت گیف های سریع از تصاویر متحرکتان هنوز هم استفاده از برنامه Google Motion Stills است که یکی از سرگرم کننده ترین روش های استفاده از این ویژگی است.

DELIVERIES

شما احتمالا تا الان خرید تعطیلات کریسمس خود را به پایان رسانده اید، اما برای سال آینده حتما مایل خواهید بود که از Deliveries استفاده کنید. این برنامه یک نرم افزار ردیابی بسته فوق العاده است که به شما کمک می کند تا بدانید دقیقا چه زمانی بسته های شما به مقصد میرسند (فرقی نمیکند که آمازون برای ارسال بسته ها از چه روشی استفاده کرده باشد!). 


iPhone

X

iPhone X

آیفون

آیفون 10

برنامه

IOS