33 Views
2018 Mar 18News
img

بسیاری از انسان های دور و بر ما اپل واچ دارند. دلیل بسیاری از آنها برای خرید این محصول یکسان است. دوست دارند کالری خود را اندازه بگیرند و یا ارتباطشان را با دوستانشان حفظ کنند! بیل زرلا، مدیر مالی Fitbit ، می گوید که اپل واچ های جدید آنقدر ها هم جذاب نیستند. به گزارش Barrons، مدیر مالی این شرکت که Fitbit Ionic، Versa، Blaze و دیگر ردیاب های تناسب اندام را در اختیار دارد،Zerella می گوید: " من قصد دارم با کسانی که واقعا از این محصول خوششان می آید،ملاقات کنم. "

با این وجود آمار ها نشان می دهد که اپل واچ ، بهترین ساعت هوشمند در بین برندهای دیگر می باشد. اما Zerella می گوید که " اگر یک گوشی آیفون نداشته باشید ، اپل واچ هم نخواهید خرید،80 درصد مردم جهان از اندروید استفاده می کنند ، پس اپل واچ ندارند! "


این درست است، اما اپل هم هیچ گاه برای در دست داشتن تمام بازار ادعایی نکرده است. اپل تنها ادعا می کند که این ساعت هوشمند ، با ارزش ترین ساعت هوشمند و بهترین آنها در میان رقیبا است. 

اما آخرین آمار از درامد های فروش اپل واچ، این مطلب را تایید نمی کند. اپل واچ اخیرا کاهش فروش زیادی داشته و این امر احتمالا باعث آن می شود که ما شاهد افت قیمت این محصول باشیم. 

اپل

اپل واچ

Apple Watch