71 Views
2018 Jan 15technology
img

هوآوی برنامه هایی برای یک ساعت هوشمند دارای حسگرهای حساس به لمس دارد. در مجموع، سال 2017 بزرگترین سال برای ساعت های هوشمند نبود، اما در سال 2018 ما تولید کنندگانی را می بینیم که به دنبال ایجاد نوآوری های در دستگاه های خود هستند مانند هوآوی که قصد دارد یک ساعت جدید با حسگر حساس به لمس تولید کند. این چیزی است که یک ثبت اختراع توسط LetsGoDigital نشان می دهدو ما آن را باور داریم. اسناد ارائه شده توسط سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) نشان می دهد یک حسگر هوشمند به هشت بخش تقسیم می شود که هر کدام از آنها می توانند برای اجرای یک اقدام خاص بر روی پوشش اصلی ساعت هوشمند مورد استفاده قرار گیرند. 

این به نظر می رسد یک ایده بسیار کاربردی و مفید برای ما باشد و می تواند ویژگی های جالبی در گزینه های ورودی حسگر چرخشی طراحی شده توسط سامسونگ در ساعت های هوشمند خود داشته باشد. با وجود فضای محدود روی صفحه ساعت هوشمند، این ایده هر یک از کنترل ها را به سمت لبه های ساعت منتقل می کند که از دیدگاه کاربر سودمند است.

این اختراع نشان می دهد که چگونه می توان تمام ویژگی های توابع، مرور از طریق منوها، اجرای برنامه های خاص و اجرای دستیار دیجیتالی (که احتمالا دستیار گوگل در مورد Huawei) باشد را ترکیب کرد. هوآوی تا به حال دو ساعت هوشمند قابل توجه Android Wear را عرضه کرده است، که اخیرا در کنفرانس جهانی موبایل در فوریه گذشته منتشر شد. ما در نمایشگاه MWC 2018 خواهیم دید هوآوی چه چیزی جدید برای نشان دادن دارد.


هوآوی

ساعت هوشمند