184 Views
img

برنامه ایرانیوم در اولین قسمت خود در تاریخ 13 مرداد 1397 میزبان دو مهمان ، از بازیگران جوان کشورمان بود.سرکار خانم دنیا مدنی و ریحانه پارسا

حضور ریحانه پارسا در اولین مصاحبه تلویزیونی خود

ریحانه پارسا ، بازیگر نقش لیلا در سریال پدر ، امروز در اولین گفتگوی تلویزیونی خود مقابل بانویی قرار گرفت که داستان زندگی‌اش شباهت‌های زیادی با ماجراهای لیلا در سریال «پدر» دارد.
«پدر» سریال این شب‌های تلویزیون ماجرای زندگی لیلا شریفی دختر جوان و شر و شوری است که عاشق یک پسر مذهبی به نام حامد تهرانی می‌شود، به نوعی از او خواستگاری می‌کند و ازدواج با حامد، علاقه لیلا به دین را به دنبال دارد.
عشق او به همسر فعلی‌اش باعث تغییر رویکرد او در زندگی و تغییر و تحول در اعتقاداتش شده است؛ یعنی سرنوشتی مشابه لیلای سریال «پدر».

داستان فیلم پدر

در سریال پدر ، لیلا دختری است که عاشق پسری به نام حامد می شود ولی حامد که شخصی مذهبی است از این رابطه روی گردان است.

 پس از آنکه انتقادات به کاریکاتوری بودنِ سریال «پدر» افزایش پیدا کرد، خانم پیرکار به این برنامه دعوت شد تاکید این قصه واقعی‌ است و برای خود او نیز رخ داده است. نازنین پیرکاری مجری و تهیه‌کننده تلویزیون با حضور در برنامه ایرانیوم با اشاره به شباهت سریال «پدر» به ماجرای ازدواج وی گفت: «6 ماه روزی 50 بار به یک آقا زنگ می‌زدم و می‌گفتم با من ازدواج کن.»

نازنین پیرکاری کیست ؟ بیوگرافی و تصاویر


بیشتر بخوانید :
ایرانیوم با اجرای مجید افشاری
زمان پخش برنامه ایرانیوم

بیوگرافی دنیا مدنی

بیوگرافی ریحانه پارسا

ایرانیوم ریحانه پارسا

ریحانه پارسا ایرانیوم

ریحانه پارسا

مجید افشاری

ایرانیوم

برنامه ایرانیوم

ریحانه پارسا ایرانیوم

ایرانیوم قسمت اول

ریحانه پارسا در ایرانیوم

ایرانیوم ریحانه پارسا

نازنین پیرکاری