130 Views
2018 Mar 12Newstechnology
img

اپل مشتریان زیادی دارد، این مشتریان نیازهای ویژه ای دارند و شرکت های زیادی از تولید لوازم جانبی برای محصولات اپل و به خصوص آیفون امرار معاش می کنند. حال سوال اینجاست که چرا اپل خودش نباید وارد چنین بازاری شود و سود آن را نصیب خودش کند؟ ایرپاد (AirPod) خود نمونه بارزی از این تفکر است. ایرپادهای اپل یکی بهترین هندزفری های کاملا بیسیمی است که تا کنون تولید شده و توجه تعداد زیادی از کاربران را به خود جلب کرده است. حالا شایعات به ما می گوید که ایرپاد 2 (AirPods 2) با عمر باتری بهتر، مقاومت در برابر آب و قابلیت حذف نویز معرفی خواهد شد! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره ایرپاد 2 اطلاعات بیشتری کسب کنیم.


ایرپاد نسل اول کاستی های داشت اما این نسل اولین تلاش اپل برای ورود به دسته بندی هندزفری های کاملا بی سیم است که برای تلاش اول بودن فوق العاده عمل کرد. از جمله کاستی هایی که گفته شد می توان به نبود قابلیت حذف نویز، ضد آب نبودن و عمر باتری کم اشاره کرد. در نسل دوم ایرپاد اما شایعات به ما می گویند که احتمالا از چیپست W2 استفاده شود، همان چیپستی که در اپل واچ 3 استفاده شد و مصرف وای فای و بلوتوث را تا 50٪ نسبت به W1 استفاده شده در نس اول ایرپاد کاهش می دهد! این خود وعده پیشرفت ویژه ای در عمر باتری را می دهد اما قابلیت های دیگری وجود دارد که بخواهد مصرف انرژی را ببرد بالا!

برای مثال قابلیت حذف نویز که احتمالا به ایرپاد 2 اضافه شود خود مصرف انرژی قابل توجهی خواهد داشت. خوشبختانه ایرپاد 2 قابلیت ضد آب بودن را دارد که برای چنین دستگاهی حقیقتا از نیازهای اولیه به شمار می رود. خبر بهتر این است که قیمت ایرپاد 2 حتی کاهش پیدا خواهد کرد اما خبر این است که تا اوایل سال 2019 خبری از ایرپاد 2 نیست!

ایر پادس 2

ایر پادس اپل

هدفون اپل

هندزفری اپل

هندزفری آیفون

هدفون آیفون