70 Views
2018 Apr 07technology
img

سایت Videocardz ساعتی پیش اعلام کرد  که ایسوس قصد دارد با معرفی برند جدیدی با عنوان AREZ، به صورت اختصاصی، از آن برای عرضه کارت‌های Radeon کمپانی AMD استفاده نماید.


در حالی که MSI اخیراً برند GAMING خود را از نام محصولات مبتنی بر کارت‌های AMD Radeon حذف کرده است؛ ایسوس قصد دارد  مسیر دیگری را دنبال نماید. براساس اطلاعاتی که امروز از سوی سایت Videocardz منتشر  شد ایسوس در آینده نزدیک با معرفی برند AREZ، کار عرضه کارت‌های گرافیک Radeon را به صورت اختصاصی در آن ادامه خواهد داد.


این سایت همچنین اعلام کرده است که هنوز مشخص نیست که این کارت‌های جدید تحت عنوان ASUS AREZ یا منحصراً AREZ روانه  بازار خواهند شد؛ اما ایسوس قصد دارد برند‌های دیگری نظیر STRIX، GAMING،Dual، Expedition و بالاخره Phoenix را  تحت این برند مورد استفاده قرار دهد.


 همچنین گفته می‌‌شود که ایسوس قصد دارد برند شناخته شده ROG را به صورت کامل از  دیگر محصولات خود جدا کند و به صورت مستقیم کارت‌های گرافیک را تحت آن روانه بازار نماید.


Videocardz همچنین با انتشار یک تصویر،  طریقه تغییر نام در محصولات ایسوس پس از معرفی برند AREZ را نشان داده است. طبق این تصویر، نام محصولاتی نظیر ASUS ROG Strix قرار است در آینده به AREZ Strix تغییر پیدا کند. تغییرات مشابه دیگری نیز برای برندهای ASUS Dual، ASUS Expedition وASUS Phoenix رخ خواهد داد که می‌توانید  نمونه‌های آن‌ را در تصویر زیر مشاهده کنید.


ایسوس پیش از این برندی با عنوان ARES را  به کاربران معرفی کرده بود اما به نظر می‌رسد قصد دارد با تغییر یک حرف، آن را دوباره مورد استفاده قرار دهد. انتظار می‌رود ایسوس در طی روزهای آینده اطلاعاتی را در مورد این برند جدید خود منتشر نماید.

ایسوس

Arez