61 Views
img

بعد از بازی هارت استون و کلش رویال که در سبک کارتی منتشر شدند، تا حدودی محبوبیت این سبک در بین بازی های موبایلی نیز اثبات شد.

با موفقیت گسترده کلش رویال، در مارکت های داخلی و خارجی شاهد بازی های متعددی از این سبک بودیم، که هر یک سعی داشتند با ایده پردازی‌های بیشتر به موفقیت دست یابند.

آجیل وار یک بازی در سبک کارتی است و با توجه به گرافیک ایرانی، صداگذاری خوب و گیم پلی روانش همه چیز هایی که برای تبدیل شدن به یک بازی موفق لازم است را دارد.

داستان از این قرار است که شما به همراه کارت هایتان باید به کمک باباجون(پدر خانواده) بازی بروید و به او در حفاظت از آجیل هایش کمک کنید و علاوه بر آن با دیگر بازیکنان برای کسب آجیل بیشتر به مبارزه بپردازید.

برای هر مبارزه می‌توانید ۵ کارت را انتخاب کنید؛ این انتخاب به استراتژی شما برای کسب پیروزی بستگی دارد.

میزان انرژی مصرفی، مقاومت، قدرت تخریب و سرعت هر کارت از مهم ترین عوامل انتخاب و چینش کارت‌ها به شمار می رود.

همچنین با باز کردن صندوقچه‌هایی که به خاطر پیروزی و… به دست می آورید می توانید شانس خود را برای کسب کارت های ویژه و یا ارتقای کارت های موجود امتحان کنید.

اگر احتیاج به یک کارت قدرتمند و کامل دارید؛ اگر حوصله صبر کردن روال عادی ارتقا کارت ها را ندارید، می توانید با پرداخت مبلغ مشخص، کارتی را به آخرین سطح خود ارتقاع دهید.

حمله کنید و در عین حال از دفاع غافل نشوید

گیم پلی آجیل وار شاید در نگاه اول خیلی شبیه اکثر بازی‌های رایج کارتی باشد، اما باید بدانید گرافیک و صداگذاری بازی، همان ویژگی هایی هستند که به لطف ایرانی پسند بودنشان به خوبی از پس ایجاد تمایز بر آمده اند.

نوار انرژی با محدودیت حداکثر ۱۰ واحدی شروع به پرشدن می کند و شما با توجه به شرایط، حمله را شروع می کنید.

ارز خلاقانه رایج بازی پسته است که به شما امکان استفاده از قابلیت های ویژه‌ را می دهد؛ قابلیت هایی مثل:

کولر:

برای زمان محدودی مانع از حرکت رو به جلو دشمنان می شود.

کوزه:

با گذشتن از همه دشمنان و برخورد به پدر خانواده حریف، از همه آن ها مقدار مشخصی سلامتی کم می کند.

قابلیت ویژه:

پدر خانواده مثل یک ابر قهرمان ضربه ای را به دشمنان وارد می کند.


توجه داشته باشید که شما برای نابودی حریف، زمان محدودی در اختیار دارید و اگر در پایان زمان تعیین شده نتوانید به صورت قاطع پیروز شوید، بازیکنی که ستاره بیشتری را کسب کرده پیروز خواهد شد.

ستاره کسب شده در بالای سر شخصیت شما و زیر نام کاربریتان قابل مشاهده است، این ستاره بر اساس صدمه وارد شده به پدر خانواده حریف محاسبه می شود.

با پایان مسابقه اگر پیروز باشید علاوه برصندوقچه کارت ها و کاپ که رتبه شما را در جدول بازیکنان مشخص می کند، پسته هایی را هم به عنوان جایزه به دست می‌آورید.


بازی

اندروید

بازی اندرویدی

آجیل وار