146 Views
2018 Apr 01technologyGaming
img

یک بازی با حروف الفبای جذاب برای تلفن های همراه که با گرافیک دوست داشتنی و جالب خود می تواند هر بازیکن ایرانی علاقمند به این سبک را مجذوب خود نماید.

در این بازی موبایلی از میرزا دلاک مشتمالیان تا میرزا قاسمی و … همه و همه در تلاشند که اجازه ندهند شما بتوانید کلمات موجود در هر مرحله را کشف کنید و به مراحل بعدی بروید.

در مراحل موجود در بازی آمیرزا شما باید بتوانید با حروف موجود در سینی، کلمات معنی داری را با طول مشخص بسازید.

گیم پلی

این بازی به این صورت است که شما در هر قسمت به تقابل با یکی از میرزا های موجود در این بازی مشغول می شوید و در هر تقابل شما باید مراحلی را پشت سر بگذارید که شامل حروف های بهم ریخته است.

ممکن است گاهی شما کلماتی را حدس بزنید که کلمه مورد نظر میرزا در آن مرحله نباشد، که این کلمات در بین کلمات مخفی این بازی وجود دارند و شما با حدس زدن آن ها و ذخیره در قندان کلمات اضافه بتوانید پس از یافتن تعداد مشخصی از آن ها، پاداش مرتبط با این قسمت را نیز دریافت نمایید.

خوشبختانه در این بازی سعی شده که از Pay To Win [پرداخت پول برای برد سریع تر] شدن به صورت مطلق دوری شود.

پرداخت سکه معمولا زمانی انجام می پذیرند که کاربر حوصله کافی برای حدس زدن کلمات و یافتن رابطه بین حروف را نداشته باشد.

در این صورت با استفاده از دکمه راهنمای موجود در هر مرحله و پرداخت ۴۵ سکه، حرف اول یکی از این کلمات مورد نظر مشخص می شود و این راهنمایی به فرایند حدس کلمات سرعت خواهد بخشید.

برای دریافت سکه در این بازی راه های مختلفی در نظر گرفته شده است که بخش اصلی این دریافت ها مربوط به جایزه پیروزی در هر مرحله و یافتن کلمات اضافی می باشد.

برای سایر راه های کسب سکه رایگان در بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

صندوقچه های موجود در آخر هر قسمت

دعوت از دوستان

مشاهده تبلیغ

عضویت در صفحات اینستاگرام و تلگرام بازی

دریافت بازی های دیگر این سازنده

کاربران معمولا زمانی مجبور به پرداخت وجه نقدی در بازی می شوند که به صورت مداوم از راهنمایی های درون بازی کمک بگیرند که خوب این مورد یک امر طبیعی است.

در بازی آمیرزا بیش از ۵۰۰ مرحله در نظر گرفته شده است که به راحتی می تواند علاقه مندان این سبک را برای مدت زمان زیادی سرگرم کند.

جلوه سمعی و بصری

یکی از نقاط قوت این بازی دقیقا در همین بخش نمایان می شود.

زمانی که گرافیک یک دست و زیبا، انیمیشن های چشم گیر و ادغامش با صدا گذاری و موسیقی سنتی و دلنشین باعث شده که با یک بازی خوب ایرانی رو به رو باشیم که در این قسمت تقریبا کاستی خاصی نداشته باشد و بتوان آن را یک بازی با کیفیت نامید.

و البته از سازنده این بازی با توجه به سابقه یاد شده انتظار دیگری هم نخواهد رفت.


بازی

بازی انروید

اندروید

بازی آمیرزا

آمیرزا