46 Views
img

بازی های رایگان ماه ژوئن برای کنسول های بازی شرکت سونی و مایکروسافت به صورت رسمی اعلام شد. این بازی ها مانند ماه های اخیر مربوط به کنسول پلی استیشن چهار ،پلی استیشن سه ،ایکس باکس ۳۶۰ و ایکس باکس می شود. حال قصد داریم به بررسی بازی های رایگان این کنسول های این دو شرکت محبوب بپردازیم:


در این میان شرکت سونی برای کنسول پلی استیشن چهار بازی های محبوب XCOM 2 و Trial Fusion را معرفی کرد. Trial Fusion یکی از جذاب ترین بازی های آرکید است که طرفدارن بسیار زیادی دارد. همچنین بازی XCOM 2 یکی از بازی های گرافیکی شرکت ۲K است که از سبک بازی تاکتیکی نوبتی پیروی می کند. این بازی در سال ۲۰۱۶ یکی از پرفروش ترین بازی های این شرکت پرسابقه محسوب می شد. البته این بازی در اختیار کاربران ایکس باکس نیز قرار گرفت.


این شرکت برای کاربران کنسول پلی استیشن سه بازی های Ghost Recon: Future Soldier و Zombie Driver را در نظر گرفته است . Ghost Recon بدون شک با استقبال بی نظیری مواجه خواهد شد. در این میان کاربران کنسول بازی پلی استیشن ویتا نیز دو بازی Atomic Ninjas وSquares را دریافت خواهند کرد.


مایکروسافت نیز اعلام کرد که مشترکین Xbox Live در ماه ژوئن دو بازی Assassin’s Creed Chronicles: Russia و Smite Gold Bundle را دریافت خواهند کرد. بازی Assassin’s Creed Chronicles: Russia از تاریخ ۱ تا ۳۰ ژوئن و بازی Smite Gold Bundle از تاریخ ۱۶ ژوئن تا ۱۵ ژوئیه رایگان خواهند بود. بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain نیز تا ۱۵ ژوئن رایگان است.


کاربران ایکس باکس ۳۶۰ نیز از ۱ تا ۱۵ ژوئن بازی SONIC & ALL-STARS RACING TRANSFORMED و از ۱۶ تا ۳۰ ژوئن بازی LEGO INDIANA JONES 2 را دریافت خواهند کرد.البته یک خبر خوش برای کاربران ایکس باکس وان نیز این است که کاربران می توانند به لطف سرویس BACKWARDS COMPATIBILITY، این دو بازی را روی کنسول ایکس باکس وان نیز اجرا کنند 

بازی های رایگان

پلی استیشن

ایکس باکس

مایکروسافت

ایکس باکس وان

Assassin’s Creed Chronicles: Russia

Metal Gear Solid 5: