21 Views
img

ما الان در اواخر ماه مارس قرار داریم که به این معنی است هنوز عناوین جدیدی هستند که قرار است منتشر شوند. در مقایسه با ماه قبل که اکثرا نسخه های ریمستر و نسخه های دوباره عرضه شده بازی هایی همانند Shadow of the Colossus و Bayonetta 2 بود این ماه دارای بازی های جذاب تری است که می توان به Ni no Kuni II: Revenant Kingdom و Far Cry 5 اشاره کرد. در میان عناوین عنوان شده برخی از بازی های جدید و کم نام تر همانند A Way Out و Detective Pikachu می توانند گم شوند. 

در انتها نیز لیست کاملی از بازی هایی که در این ماه منتشر شده و یا خواهد شد را نیز مشاهده می کنید.


  Sea of Thieves  

این بازی دزدان دریایی پیش بینی نشده که برای کنسول Xbox One و رایانه های خانگی در این ماه عرضه شده است ، یک ماجراجویی آنلاین است که شما در لباس دزدان دریایی قرار دارید و باید با دیگران همکاری کنید ؛ با دوستان همراه شده و به دریا ها ی آزاد سفر کنید و به غارت گنج ها و مبارزه با دیگر دزدان دریایی بپردازید. همچنین این بازی اولین بازی موجود در Xbox Game Pass می باشد که پشتیانی بین رایانه های خانگی و کنسول Xbox One را دارا است. 


A Way Out 

یک بازی از شرکت خلاق EA که در 23 مارس برای کنسول های PS4 ، Xbox One و رایانه های خانگی عرضه می گردد. این بازی توسط استدیوی Hazelight که توسعه دهندگان بازی هایی همچون A Tale of Two Sons بوده ، است. این بازی بازیکنان را در نقش های Leo و Vincent که دو مجرم فرار کرده از زندان می باشند. قسمت جالب بازی در اینجاست که این بازی تنها به صورت دو نفره چه به صورت محلی و جه به صورت آنلاین قابل بازی است.

 

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom 

پس از چندین تاخیر در انتشار این بازی بالاخره این بازی در این ماه برای PS4 و رایانه های خانگی عرضه خواهد شد. این بازی در ادامه ی بازی زیبای Ni no Kuni: Wrath of the White Witch که برای PS3 عرضه شده بود است. داستان بازی مربوط به سال ها بعد از داستان نسخه اول بازی است. سیستم مبارزه بازی به طور کامل تغییر کرده ، عناصر پادشاهی و استراتژی های بازی نیز کاملا دستخوش تغییر شده اند.


  Far Cry 5 

بازی جدید یوبیسافت که در انتهای ماه منتشر می شود و ماه را به چشم جذابی می بندد. این بازی در Hope County ایالت Montana و در منطقه ی کوهستانی منزوی آن که توسط یک فرهنگ افراطی مذهبی تحت تاثیر قرار گرفته است. این بازی دارای دنیایی گسترده ، پر از قهرمانان و خیانت کاران است ؛ همچنین این بازی از همکاری آنلاین نیز پشتیبانی می کند و به شما اجازه می دهد لذت این بازی را با دوستان خود تجربه کنید.  Bravo Team  PSVR  March 6

Final Fantasy XV: Royal Edition  PS4, Xbox One, PC  March 6 

Frantics  PS4  March 6 

Scribblenauts Showdown  PS4, Xbox One, Switch  March 6 

Fear Effect Sedna  PS4, Xbox One, PC, Switch  March 6 

The 25th Ward: The Silver Case  PS4, PC  March 13 

Devil May Cry HD Collection  PS4, Xbox One, PC  March 13 

Golem  PSVR  March 13 

Pure Farming 2018  PS4, Xbox One, PC  March 13 

Kirby Star Allies  Switch  March 16 

Assassin's Creed Rogue: Remastered  PS4, Xbox One  March 20 

Attack on Titan 2  PS4, Xbox One, PC, Switch  March 20 

Sea of Thieves  Xbox One, PC  March 20 

Titan Quest  PS4, Xbox One  March 20 

A Way Out  PS4, Xbox One, PC  March 23 

Detective Pikachu  3DS  March 23 

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom  PS4, PC  March 23 

Atelier Lydie & Suelle: The Alchemists and the Mysterious Paintings  PS4, PC, Switch  March 27 

Far Cry 5  PS4, Xbox One, PC  March 27 

MLB The Show 18  PS4  March 27 

The Witch and the Hundred Knight 2  PS4  March 27 

Agony  PS4, Xbox One, PC  March 30


game

release

ps4

Xbox One

pc