106 Views
2018 Jan 19technology
img

اگر قصد خریداری یک گوشی سامسونگ جدید را دارید . با انتخاب دو مدل ذکر شده و دو مدل دیگر Galaxy S8 Plus و Galaxy S8 Active ؛ می توانید یک جفت هدفون AKG بلوتوث دار ، هدیه بگیرید . این هدفون های بی سیم مدل  AKG Y50BT ، هستند که در حدود 180 دلار قیمت دارند . این هدفون ها با سیم یا بدون سیم قادر به شارژ شدن هستند و می توانید از آن برای گوش کردن به موسیقی و جواب دادن گوشی همراه خود استفاده کنید . 

البته هر مغازه ای این هدفون را به شما نمی دهد ! شما باید از Samsung.com یا از فروشگاه Samsung App  خریداری کنید تا این هدفون رایگان را نیز روی گوشی ، تحویل بگیرید .  این پیشنهاد تنها از 16 ژانویه تا 16 فوریه معتبر است ، برای اطلاعات بیشتر به سایت سامسونگ ، مراجعه کنید.


با توجه به اینکه ورودی هدفون در گوشی های مختلف از برند های مختلف ، تغییرات مختص به خود را دارد ، استفاده از هدفون های بی سیم و بلوتوث دار ؛ بیش از پیش مرسوم شده اند . ( گاهی اوقات نیز داشتن یک هدفون بی سیم ضروری است ! ) البته سامسونگ S8 و Note 8 ، دارای جک های 35 میلی متریِ مرسوم هستند و با هدفون های بی سیم معمولی ، کار می کنند ، اما با خریدن این دو گوشی می توانید از هدفون رایگان خود ، با تمام گوشی های همراه دیگر که جک 35 میلی متری نیز ندارد ؛ استفاده کنید . 

در حالی که بنظر بسیاری از مشتریان این یک معامله ی بسیار خوب است ، اما ممکن است حتی اگر نیازی به یک گوشی جدید نداشته باشید ، به فکر خریدن یکی از این مدل های ذکر شده بیفتید . اما بهتر است صبر کنید ، سامسونگ اعلام کرده که در ماه های آینده از گوشی جدید خود ، بنام Galaxy S9 رونمایی خواهد کرد ، پس شاهد کاهش قیمت مدل های پیشین این شرکت مثل Galaxy S8 خواهیم بود ؛ این معامله شیرین تر هم می تواند باشد ! سامسونگ

AKG

Galaxy

Headphone