100 Views
2018 Jan 13technology
img

روز های پرهیجان نمایشگاه CES از راه رسیده است و گجت ها رفته رفته فضایی تر و عجیب تر می شوند .

با ما باشید تا با این گجت های عجیب و غریب آشنا شوید .


Kohler واقعا یک توالت فرنگی هوشمند است

اگرچه یک توالت فرنگی برای شروع مقاله خوب نیست اما این توالت فرنگی فرق دارد .

این توالت فرنگی در اولین نگاه شما را به یاد جنگ ستارگان و بازی های کامپیوتری می اندازد . از الکسا بهره می برد و شما را قادر می سازد تا با فرمان صوتی هر کاری بکنید و به موسیقی مورد علاقه تان گوش دهید . همچنین افراد می توانند در این توالت فرنگی پروفایل بسازند .

اگر از سرمای توالت فرنگی تان خسته شده اید باید بدانید که این توالت فرنگی هوشمند از سیستم گرمایشی بهره می برد .


Ubtech Walker اولین قدم برای ساخت ربات های پیشخدمت را برداشته است

CES پر است از ربات های احمق که به این طرف و آن طرف می روند و لگد پرتاب می کنند . البته کار های مختلفی هم انجام می دهند مانند بازی پینگ پنگ .Ubtech Walker مهارت قدم زدن با 2 پای خود را نشان می دهد و خبر از آینده ی پر امیدش برای پیشخدمت شدن می دهد .


Merge 6Dof Blaster مانند برچسب لیزری در AR است

این دستگاه به اسمارت فون شما متصل می شود و دارت های مجازی را به سمت اشیا واقعی پرتاب می کند . ساخت بازی برای این دستگاه در آینده ای نه چندان دور می تواند پر سود باشد .


UV sensation Loreal شما را تا ناخن مسلح می سازد

این گجت 2 میلی متر ضخامت و 9 میلی متر شعاع دارد . این گجت زمانی به کار شما می آید که در کنار ساحل در حال آفتاب گرفتن هستید . این دستگاه هوشمند میزان اشعه فرابنفش رسیده به پوست شما را اندازه گیری می کند و شما را از اثرات بد فرابنفش مصون می سازد .


Acer Swift 7 واقعا باریک است

 مسابقه ساخت باریک ترین لپ تاپ بین شرکت ها تا زمانی ادامه خواهد یافت که یک شرکت لپ تاپی به ضخامت یک تیغ بسازد . در سال جاری Acer با لپ تاپ Swift 7 به این مسابقه آمده است . این لپ تاپ 98.9 میلی متر ضخامت دارد و از همه مهم تر این است که پر قدرت است .


Moodo یک دی جی برای رایحه های درخواستی شماست

این دستگاه پر از روغن های معطر است و اکثر بو و رایحه های دلخواه شما را می سازد . این دستگاه می تواند به طور سفارشی ساخته شود و بویی خاص را برای شما به ارمغان آورد . گفته می شود قیمت این دستگاه بیش از 200 دلار خواهد بود .


CES

نمایشگاه

نوآوری

هوشمند

تکنولوژی

Acer