131 Views
2018 Mar 12Newstechnology
img

به نظر می رسد که بسیاری از شرکت های استارتاپی که در زمینه تولید هدفون ها فعالیت می کنند خیلی سریع از بازار کنار می روند، اما شرکت 1More با بقیه فرق دارد و توانسته است در این زمینه به کارش ادامه دهد. یکی از مهمترین دلایلی که به نظر می رسد باعث دوام این شرکت در بازار هدفون ها شده است، این است که این شرکت هدفون هایی بی نظیر را با قیمت هایی مقرون به صرفه تولید می کند.هدفون روگوشی MK801 و هدفون های درون گوشی Triple Driver این شرکت قبلا در سال 2016 توجهات زیادی را به خود جلب کردند.

در حال حاضر هدفون Triple Driver این شرکت با قیمت 250 دلار در بازار قابل تهیه است.

در حالی که شرکت 1More نسخه جدید روگوشی این هدفون را به بازار عرضه کرده است اما به نظر می رسد گوشی های این هدفون کمی کوچک بوده و گوش را به طور کامل نمی پوشانند. اما با این وجود این هدفون بسیار راحت است. هر یک از کاپ های آلومینیومی این هدفون یک درایور دینامیکی گرافین 42 میلیمتری، یک بلندگوی سرامیکی پیزو 10 میلیمتری و یک بازتابنده باس منفعل را در بر گرفته اند. طرح پشت-بسته این هدفون به خوبی نویز خارجی را مهار کرده است. این هدفون از لحاظ راحتی امتیاز متوسطی می گیرد. یکی دیگر از ویژگی های خوب این هدفون این است که به راحتی جمع شده و فضای کمی را اشغال می کند.کابل 4.2 فوتی این هدفون به راحتی توسط کاربر قابل تعویض است، اما فاقد کنترل های میکروفن یا تلفن است. هدفون روگوشی Triple Driver وزنی معادل 10.3 اونس داشته و مقاومت امپدانس آن 32 اهم است. طراحی این هدفون به نظر سخت و محکم است و به نظر نمی رسد لازم باشد بیش از حد مواظب آن باشید.

صدای این هدفون تصفیه شده است و گوش دادن به آن لذت بخش است، و در طولانی مدت موجب آزردن گوش نمی شود. باس این هدفون مناسب است و احساس سرگیجه ایجاد نمی کند. شما می توانید هر نوع ژانری از موسیقی را توسط این هدفون گوش بدهید و از آن لذت ببرید.یکی از متخصصان می گوید این هدفون را با یک هدفون روگوشی 249 دلاری Audio Technica ATH-MSR7 مقایسه کرده است. وی معتقد است این دو گوشی کیفیتی بسیار مشابه با یکدیگر داشتند. از بسیاری از جنبه ها این دو هدفون در یک سطح قرار دارند. هر دوی این هدفون ها پشت-بسته هستند، اما هدفون Triple Driver صدای گسترده تر و متمرکزتری نسبت به هدفون MSR7 دارد. همچنین هدفون Triple Driver احساس راحتی بیشتری نیز به کاربر القاء می کند.


هدفون

triple driver

1more